Yatak Odası Dekorasyonu

Ankara yatak odası dekorasyonu,Ankara yatak odası,
Görsellikten önce rahat bir uyku uyuyabilmek için yatak odası dekorasyonu çok önemlidir. Bu yazımızda rahat bir uyku uyuyarak dinlenebilmeniz için yatak odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalara değineceğiz.
 1. Yatak odası dekorasyonunda en önemli nokta fazla eşya kullanmaktan kaçınmaktır. İhtiyacınız kadar eşya yeterli olacaktır.
 2. Ben sakinleşmek, dinlenmek istiyorum diyenler, mümkün olduğu kadar sade bir dekorasyon çalışması yapmalıdırlar.
 3. Yatak odası dekorasyonu için renk seçerken dinlendirici ve sakinleştirici etkileri olan mavi ve tonları ile yeşil ve tonlarını tercih etmek daha doğru olacaktır.
 4. Odanıza biraz renk katmak isterseniz, tek bir duvarı  3 boyutlu paneller  ile renklendirip, farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.
 5. Yatak odası dekorasyonunda renk uyumunu halı, perde, nevresim takımı, yatak örtüsü ve aksesuarları  birbirlerini tamamlayıcı renklerde kullanarak sağlayabilirsiniz.
 6. Küçük bir yatak odanız varsa ayna kullanmanız gerektiğini zaten defalarca kez duymuşsunuzdur.
 7. Ayna kullanmaya ek olarak, odanıza derinlik ve farklılı kazandırmak için gergi tavan uygulaması yaptırabilirsiniz.
 8. Küçük yatak odalarında sürgü kapaklı dolaplar tercih etmek daha işlevsel olacaktır.
 9. Sabahları güneş ışığından rahatsız olmamak için koyu renk perdeleri tercih etmelisiniz.
 10. Aydınlatma seçiminde ise ana aydınlatmaya ek abajur ve lambaderleri mutlaka kullanmalısınız. Baş ucunuzdaki komodinlerin üzerinde abajurlar için yer yoksa abajurları baş ucunuzdaki duvara monte edebilirsiniz.
 11. Yatak odası dekorasyonu sadece gözünüze değil ruhunuza da hitap etmelidir. Bu nedenle su duvarları yaptırmak sağlınıza iyi gelecektir.
 12. İyi bir uyku uyuyabilmek için belinize, sırtınıza en iyi gelecek yatağı almalısınız. Ayrıca odanın havalandırılması da iyi bir uyku için çok önemlidir.
Yatak odası dekorasyonu için söylediklerimize dikkat etmeniz halinde şık ve rahat bir yatak odası dekore etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Şimdi yatak odası dekorasyonu örneklerimize  bakarak daha fazla fikir edinebilirsiniz. dilerseniz tüm bu modelleri duvardan duvara ,tavana kadar ,3d modelleyip tamamen kişisel zevkinize göre uygulayabiliyoruz.bunun için tek yapmanız gereken firmamızı arayarak ücretsiz keşif için randevu almak.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto