Siteler altındağ ev tadilatı ve dekorasyon firması

Siteler altındağ ev tadilatı ve dekorasyon firması

ANKARA DEKORASYON,ANKARA EV TADİLAT,ANKARA VİLLA TADİLAT,ANAHTAR TESLİM EV DEKORASYONU,ÇETİNKAYA MUTFAK
Ev, villa, ofis, eczane, mağaza gibi mekanların anahtar teslim tadilat ve dekorasyonlarını müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, firmamızın teknik ve görsel birikimimizle uygulama aşaması öncesi ve sonrasında yapılması gereken en ince detayına kadar düşünmekteyiz ve uygulamaktayız.
Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerinizi sorunsuz, zamanında, ekonomik ve kişiye özel çözümlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Anahtar teslim tadilat ve dekorasyonda yapılan işlerden bazıları, kırım ve söküm işleri, şantiye sonrasında şantiyeden çıkan molozlerın moloz atım yerllerine atılması, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, su tesisatı, kaba sıva, ince sıva, saten sıva, şap işleri, kartonpiyer işleri, stropiyer işleri, gizli ışık, niş,parke işleri, seramik kaplama, bölme duvar, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, salon ışıklandırmaları,mobilya işleri vb.uygulamaları tecrübeli ekibimizle yapmaktayız ve sizide referanslarımız arasında görmek istiyoruz.
Düşlediğiniz mekânları oluşturmak için gerekli tüm çözümler, sizler için kurumumuz tarafından sağlanıyor. Tadilat işlemi; ciddiye alınması gereken çok önemli bir iştir. Yapılan tadilatın kalitesi ve işe verilen önem; yapılarınızın hem estetik değerini arttırır, hem de yaşanabilir sağlıklı alanların etkili bir biçimde yıllarca sürmesini sağlar.

Anahtar Teslimi Tadilat işleminin faydaları nelerdir?
* Tüm yaşam alanlarınız daha yaşanabilir bir hal alır. Isı, nem, koku ve buna benzer tüm yaşamsal durumlar tadilat işlemi sayesinde ilk günkü haline gelir ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşur.
* Tadilat işlemi, yaşam alanınıza dair olan tüm estetik kaygılarınızı sona erdirir. İstediğiniz tarzda yeniden dekorasyon yapma şansınız vardır. Hayal ettiğiniz yaşam alanlarını tadilat işlemi sayesinde sağlayabilirsiniz.
* Ferah yaşam alanları oluşmasını sağlar.
Anahtar Teslimi Tadilat işleminde firmamızın sunduğu avantajlar ve hizmetler nelerdir?
* Tadilat işlemlerinde profesyonel ve eğitimli ekip çalışanları ile birlikte, yeni trend ve yaklaşımlar, ilerici ve kalıcı çözümler sunulmaktadır. Buradaki temel amacımız; tadilat hizmetini tamirat işleminden ayırmak ve bu işlemi ruhuna uygun ve estetik bir anlayış ile kaliteli işçilik birlikteliği sağlayarak oluşturmaktır.
* Profesyonel çözümler; Tüm çözümler sizin hayal dünyanız ile sınırlı. Sizin istekleriniz, profesyonel çalışma ekibinin koordineli çalışma prensibi ile birleşerek gerçekleştirilmektedir. Temel amacımız, sizin hayal dünyanızın resmini birlikte oluşturmaktır.
* Dekorasyon hizmetleri, Dekorasyon hizmetlerini kullanım amacınıza uygun bir şekilde gerçekleştirmek çok büyük bir önem taşımaktadır. İşiniz ya da aileniz ile yaşam alanınızın tüm kolaylaştırıcı etkenlerini, modern trendler ile birleştirerek gerçekleştiriyoruz.
* Tasarımı önceden görebilirsiniz. Firmamızdaki tüm çalışmaları yapılmadan önce profesyonel çizim ve üç boyutlu görsel destekler sayesinde görebilirsiniz. Böylece aklınızda hiç bir kaygı kalmadan rahatlıkla işleme başlayabiliriz. Bu çok önemli, çünkü sizin mutluluğunuz bizim işin çok önemli.
* Havuz Tadilatı ve Yapımı; Hayal ettiğiniz havuz tasarımını sizler için profesyonel bir şekilde sunuyoruz.
* Boya işleri; Boyama işlemleri alanlar için çok büyük bir önem taşıyor. Sağlıklı boya işlemleri profesyonel ekip ve çözüm yolları ile firmamızca yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken ücretsiz keşif için firmamızı aramak.

 

Siteler altındağ ev tadilatı ve dekorasyon firması

Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri, ankara ev tadilatı, ankara ev dekorasyon, ankara tadilat dekorasyon
Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri
Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri
Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat Ankara
Anahtar teslim tadilat ev dekorasyonu ofis tadilatı deyince akla ustalar gelir ancak unutulmamalıdır ki kendi başına her işi yaptırabileceğiniz sorunsuz imalat yapacak süper usta yoktur her ustanın uzmanlık alanı ayrı olduğu gibi uzman kişileri uzmanlık alanlarında tercih etmelidir .DekorcuZade  uzman kadrosuyla her branşta tecrübeli ekibi ile sorunsuz rahat bir tadilatın kapısını sizler için açıyor
Ev tadilatı ve tadilatı, Ev Dekorasyonu ve Tadilatı Her şeyden önce bir evi dekore etmek zahmetli ve yorucudur. Ancak sırayla ve belirli bir sırayla dekore etmezseniz daha fazla sıkıntı yaşamanıza neden olur. Günümüzde ev dekorasyonu ve tadilatı kolay bir iş değil. Pek çok zanaatkâr ve ürünü tek tek bulup organize etmek çok yorucu ve stresli bir iştir. DekorcuZade Concept profesyonel kadrosu ve güvenilir markaları ile sizlere baskı ve yorulmadan anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat hizmeti sunabilmektedir.

Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri
DekorcuZade Concept  İle Çalışma Avantajları

Evin tadilat aşamasını rahatlıkla gerçekleştirebilir, dekoratörümüzden bilgi alabilirsiniz. Eviniz tadilattan geçtiğinde belli bir düzen ve hiyerarşi içinde tamamlanır, çünkü sahibi kendi bünyemizde bulunmaktadır. Karışıklık yok. Garanti süresi boyunca, onarım sonrası olası arızalardan dolayı teknik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. · Birçok ürünün üreticisi olduğumuz için uygun fiyat avantajından yararlanacaksınız. Ev tadilatlarında güvenilir ve kaliteli markalar kullanıyoruz.

DekorcuZade Concept Ekibinin Avantajları;

Ücretsiz Keşif
Net Maliyeti Hesaplama
3d Sunum
Net Teslimat Tarihi
Çalışma Programı
Uzmanlardan Oluşan Ekip
İşler Zamanında, Doğru Ve Eksiksiz Bitirme
Yapılan İşi Ve Kullanılan Malzemeleri 2 Yıl Garantisi
Banyo tadilatı, mutfak tadilatı, alçı dekorasyon tadilatı, asma tavan, gergi tavan, bölme duvar, tadilat projesi, tadilat alanı, Alçıpan bölme duvar, tavan, metal tavan, asma tavan Ofis mobilyaları, mağaza dekorasyon uygulamaları · genel bakım ve onarım hizmetleri, banyo ve mutfak tadilatı · elektrik ve sıhhi tesisat · Alçıpan ve metal tavan · küvet, Temperli cam duş kabini, Çimstone tezgah, Corian tezgah, laminat tezgah, masif ahşap Kompozit Parke, laminat döşeme, PVC doğrama, alüminyum doğrama, katlanabilir cam Alçıpan bölme duvar karoları uygun fiyatlarla mutfak dolapları ve banyo dolapları çalışması Teknik bilgiler, proje uygulamaları. Mimarlar tarafından desteklenen çoklu çözümler. Yenileme öncesi ve sonrası fotoğrafları karşılaştırmanız, fikirleri anlamanız ve işçiliğimizin kalitesini anlamanız size çok yardımcı olacaktır. İyi tasarlanmış ergonomik banyo. Uzman ekibimiz sayesinde hayaliniz proje oldu ve proje gerçekleştirelim.

Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri

Tadilat Büyüklüğü keşfi ve belirlenmesi, bir evin yeniden inşasının ilk adımıdır ve yenileme çalışmalarının özünü oluşturur, bu da ilerleme sürecini daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Yenileme kadromuz, evinizin yenilenmesi için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri belirlemiş, kullanılacak malzemeleri listelemiş, evin tüm boyutlarını belirlemiş, nerede ve nasıl kullanılacağını belirlemiş ve işlerin kesintisiz devam etmesini sağlayacak prosedürler geliştirmiştir.Elektrik, sıhhi tesisat İşleri
zemini Montaj işlemi kırma işlemi ile aynı anda yapılabilen bir aşamadır. Su ve elektrik tesisatının yerini belirleyin ve projeye göre altyapıyı hazırlamaya başlar. Elektrik tesisatlarının, prizlerin, düğmelerin ve avizelerin güncellenmiş konumunu belirler ve çizgiler çizmek ve uygulamaya hazırlamak için zeminin veya duvarın bağlantısını kesip. Yeni Borular genellikle mutfak ve banyo bölümleri içinden Geçer. Proje ihtiyacına göre yerine çekilerek atık ve temiz su Hatlarının değiştirilmesi ve boru hattının güncellenmesi ve son uygulamaya hazır hale getirilmesi.

DekorcuZade Concept; Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;
3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız.
Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek; DekorcuZade Concept Ailemize Bekliyoruz…

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto