Mutfak Tezgahları

MUTFAK DOLABI MODELLERİ
Ankara Mutfak Dolabı;Mutfağınızı mı yenilemek istiyorsunuz? Hem hesaplı hem de kullanışlı modeller mi arıyorsunuz? Çetinkaya Yapı Dekorasyon mutfağınıza en uygun, pratik, kaliteli tasarımları deneyimli ve uzman ekibiyle ayağınıza getiriyor. Ücretsiz keşif yaparak mutfak dolabı öneri ve tasarımlarını dilerseniz elektronik ortamda sizlere sunmaktadır.
Yeni ev aldıysanız, evinizi yenilemek istiyorsanız, dar alanlarınızda pratik çözümler arıyorsanız, geniş alanlarınıza özel tasarımlar arıyorsanız proje geliştirmemiz için bizi aramaya çekinmeyin. Uzman ekibimiz ve proje yöneticilerimiz her daim sizlere yardım etmek için sizleri bekliyor.
mutfak dolabı modelleri
Ankara Mutfak dolabı, tasarımında eski ile yeni tasarımlar arasında ciddi farklar dikkat çekiyor.Yeni nesil, mutfak, dolabı tasarımları, çok daha az yorucu, az enerji ile çok iş yapmaya odaklı olarak, oldukça sade ve kullanışlı olarak tasarlanıyor.Standart bir mutfak dört bölümden oluşuyor. En uygun mutfak dolabı tasarımıyla ferah ve kullanışlı bir yapı ortaya çıkması hedefleniyor.Bulaşıkların yıkandığı levyeli bölüm, yemeklerin pişirildiği ocaklı bölüm ve gıdaların bulunduğu buzdolabı bölümü.Tabi bir de bunların arasında kalan boş alan.En ideal mutfak dolabı tasarımı ile bu bölümler birbirine bağlanıyor.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto