Hakkımızda

Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir…

Çetinkaya Mutfak gelişen ve büyüyen organizasyon yapısıyla yeni bir atılım gerçekleştirerek 1986 yılında ankara sitelerde kurulan firmamız 2020  yılından itibaren şirket profilini ve vizyonunu değiştirerek sektördeki faliyetlerini  DekorcuZade Concept markası adı altında emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir. Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir…

Firmamız siz müşterilerimizin zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında
beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla
birleştiren Dekorcuzade 3D özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır. Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen
yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.

Dekorcuzade bünyesinde, müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızla birlikte, projelendirmeden başlayarak anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktayız.Teknolojik gelişmeleri ve farklı tasarımları takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.

Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır. Tadilat konusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir.Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz veya showroom’umuzda ürünlerimizi tanıtıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor.

Profesyonel Çalışma Sürecimiz

Arayın Ücretsiz keşif ve teklif verelim.

En son teknolojik makinalarla ve yaratıcılığımızla siz müşterilerimize en güzeli sunmak için çalışageldik. Profesyonel ekibimizle, güler yüzlü ve işinin ehli personelimizle size hizmet vermekteyiz.


Ücretsiz Keşif ve Teklif

Satış Öncesi Yönlendirme ve Danışmanlık

Mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları, vestiyer ve raydolap, ev tadilatı ,ev dekorasyonu öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanısıra satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini kullanıcılarına sunuyor. Mutfak, Banyo ve Masif İç Kapı, Lake Oda Kapısı, Tezgah Arası Cam, 3d zemin, ev tadilatı, ev yenileme, ev dekorasyonu, anahtar teslim ev tadilatı ve ev dekorasyonu hizmetleri veren firmamız, evinizin projesini yaparak en kısa zamanda size çözümler üretmektedir.

Ücretsiz Projelendirme ve Mimari Hizmet

İç Mimari Hizmet Kapsamında Ücretsiz Projelendirme, Tasarım ve Uygulama yapmaktayız.

Satış Sonrası Montaj ve Servis Hizmetleri

Satış öncesi ve satış sonrası, müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan Çetinkaya Mutfak için satış, satış işlemi ile bitmez; Satış sonrası hizmetler konusunda da son derece iddialı olan Çetinkaya Mutfak’da, tüm nakliye ve montaj işlemleri, uzman ekipleri tarafından beyaz eldiven titizliği ile gerçekleştirilir. 

Ürünlerine ömür boyu sahip çıkan Çetinkaya Mutfak’da satış sonrası hizmetler, sadece nakliye, montaj ve garanti kapsamındaki onarım işlemleri ile sınırlı değildir.

AMACIMIZ: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, uluslararası standartlarda mutfak, banyo ve ray dolap üretimi yapan, mutfak, banyo, ev dekorasyon ve ev tadilatında aranılan etkin ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.

HEDEFiMiZ: Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmet ve ürün sunmak,

– Kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak.

– Hızlı ve doğru bir şekilde üretim yapmak.

– Yeni ve özgün tasarımlarıyla estetik ihtiyaçları klasik ve modern formlarda karşılamak.

– Yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışmalar yapmak.

– Güvenilir bir firma ile çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak. Kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Saygılarımızla..!