Mutfak&Banyo

mutfak banyo dekorasyonu, Ankara iç mimarlık

Çetinkaya mutfak Dekorasyon, 1986 yılında faaliyete başlayan firmamız, proaktif genç kadrosuyla uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. %’de 100 müşteri memnuniyeti ve ücretsiz projelendirme vb. tüm ihtiyaçlarınızda da yanınızda olmaktan ve hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.
Misyon & Vizyonumuz
Ankara’nın önde gelen firmalarından Çetinkaya mutfak, sektörünün hemen hemen her alanında faaliyet göstermektedir. Mutfak, Banyo, Ray Dolap, Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası,Ev tadilat,Ev dekorasyon,Vestiyer,Genç odası,Her türlü iç ve dış dekorasyon, TV Üniteleri vs. konularında imalattan halka; kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla müşterilerine güven vermeye devam etmektedir.
Amacımız; Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini arttırmak. Milyonları mutlu etmek ve hayal gücünüze ulaşmak…
Günümüzde mutfaklar sosyal yaşamın sürdüğü yer haline geldiğinden, seçkin ve şık olma gerekliliğindedir.Bu amaçla temel çizgiler ve canlı renk tonları, modern tarzı tercih edenlerin mekanlarını tanımlayıp renklendirirler. Mutfak dolaplarında kapak yüzeyi seçimi çok önemlidir.Mutfağın görüntüsünde yüzeylerin kişiliği temel etkendir. Alüminyum ve akriliğin karışımı güncel, çağdaş ve sade tasarımlı bir mutfak ortaya çıkarır. Lake ve çelik kullanımı ile etkili kontrastlar yaratılır. Doğada yaşamak teknolojinin sunduğu güncel konfor unsurlarından ayrı kalmak anlamında olmayıp, bu alanda geliştirilmiş buzdolapları, fırınlar ve davlumbazlar kullanarak geleneksel stili bozmadan mutfağı mükemmel kılmak mümkün olmaktadır. Modern mutfak tasarımlarında, stilden çok kullanılan aletlerin güncel olması önemlidir.Dikkat etmeniz gereken ilk şey, mutfağınızın işlevine uygun,günlük işleriniz için ergonomik çözümler olmalıdır.
BANYO TADİLAT USTASI,BANYO DEKORASYONU,BANYO YENİLEME ANKARA,ANKARA MUTFAK DEKORASYONU,ANKARA MUTFAK BANYO DEKORASYON VE TADİLATI
İç mekanların atmosferini kişiye özel renklendirmeler,her bölümün her noktanın yaşanabilir bir ortamını hisetirmek, ve müşterilerimize bütün olanaklarımızı sunmak,tecrübelerimizi ekleyerek , banyolarınızı alışılmadık yapmak, modern yaşantıya uymak ve en önemlisi sizlerinde fikirlerini alarak BANYO DOLAPLARI,BANYO FAYANSLARI,BANYO BATARYALARI,BANYO DEKORLARINI birleştirerek ayrı kılmak bizim için ayrı bir ustalık ve görevidir.
Ankara ve tüm ilçeler  banyo tadilat ustası arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız.
Banyo dolabında neden biz:
Çetinkaya Banyo dolabını diğer markalardan ayıran en önemli özellikleri birincisi doğru malzemenin ve kaliteli malzemenin bir arada kullanimasi,banyolar ıslak mekanlar olduğundan dolayi banyo dolabinda seçilicek malzemelerin suya karşı mukavemeti olmasi gerekiyor.ikinci özelliği farkli alternatif tezgah seçeneklerinin olmasi,tezgah seçeneklerinde corian,montelli,zodiaq,mermer,masif ahşap ve cam tezgah seçenekleri sunulmaktadir,üçüncü özelliği ise Çetinkaya banyo dolaplarinin teknolojik fonksiyonlara sahip olmasi,mimari farkli tasarimlara sahip olmasi ve kaliteli işçilik ile harmanlayarak butik banyo dolabı üretmekteyiz.
NOT;WEB SİTEMİZDEKİ GÖRSELLER TAMAMEN KENDİ ÜRÜNLERİMİZE AİTTİR.RESİMLERİMİZİ LÜTFEN İZİNSİZ ALMAYIN KULLANMAYIN.WEB SİTEMİZDEKİ TÜM FOTOĞRAFLAR  AMATÖR BİR RUHLA YAPILMIŞ OLUP, FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE  HİLE VEYA PHOTOSHOP UYGULAMASI YOKTUR.YENİLİKLERİMİZİ GÖRMEK  İÇİN  SÜREKLİ GÜNCELLENEN REFERANSLAR BÖLÜMÜNDEN YADA SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

 

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto