Vestiyer&portmanto modelleri

ANKARA VESTİYER MODELLERİ,ANKARA VESTİYER DOLABI,ANKARA PORTMANTO DOLABI,ANKARA YÜKLÜK DOLABI,SÜRGÜLÜ VESTİYER MODELLERİ,ANTRE DEKORASYONU;
Kapıdan atılan ilk adımda büyüleyici ve hayranlık uyandırıcı bir etki oluşturmak, özenle seçilmiş modern portmanto modelleriyle mümkündür. Dekorasyonda küçük ayrıntılarla evimizde çok şık ve estetik modellere yer verebiliriz. Eve girdiğimizde karşımıza çıkan ilk dekorasyon ürünlerinden biri portmanto olduğu için evimizin geri kalan bölümleri adına fikir sahibi olmamızı sağlar.
Evin girişinde, hol ve antrelerde bulunan portmantolar; alanın genişliğine, kullanılabilirliğine ve tamamlayıcı özelliklerine göre farklı model ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Portmanto seçimini yaparken öncelikle evimizin ihtiyacına ve portmantoyu hangi amaç doğrultusunda kullanacağımıza karar vermeliyiz. Bu doğrultuda kapıdan girilen bölgenin alanı, misafir ağırlama sıklığımız, evde yaşayan mevcut kişi sayısı ve tercih edeceğimiz ekstra özellikler büyük önem taşıyor.
Modern Portmanto Modelleri Seçiminde Dikkat
    1. Portmantonun kullanılacağı alan dar ise kapaksız, sadece askı özelliği olan portmantolar tercih edilebilir. Çünkü kapağı açmak için geniş ve engelsiz bir alana ihtiyaç duyulacaktır.
    2. Yeterli alan olmamasına rağmen görsel açıdan rahatsızlık verici bir izlenim yaratmak istemiyorsanız kapaklı modeller yerine sürgülü portmanto modellerini de tercih edebilirsiniz. Aynalı tasarımlarda portmantoyu olabildiğince kapının karşısında kalacak şekilde konumlandırmaya çalışmalıyız. Ayrıca aksesuar özelliği taşıyan aynalar, evin daha ferah olmasını sağlar ve tasarım anlamında eve özgür bir zenginlik sunar.
NOT;WEB SİTEMİZDEKİ GÖRSELLER TAMAMEN KENDİ ÜRÜNLERİMİZE AİTTİR.RESİMLERİMİZİ LÜTFEN İZİNSİZ ALMAYIN KULLANMAYIN.WEB SİTEMİZDEKİ TÜM FOTOĞRAFLAR  AMATÖR BİR RUHLA YAPILMIŞ OLUP, FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE  HİLE VEYA PHOTOSHOP UYGULAMASI YOKTUR.YENİLİKLERİMİZİ GÖRMEK  İÇİN  SÜREKLİ GÜNCELLENEN REFERANSLAR BÖLÜMÜNDEN YADA SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto