Ankara Banyo dolabı modelleri

Banyo dolabı modelleri-Ankara  Banyo Dolapları

DekorcuZade  banyo dolabı modelleri,tercihen  seramik lavabo çimstone yada belanco yada granit tezgah üstü yada altı lavobo ,alt ve üst modülden oluşmaktadır. Sağlığa zararlı maddeler içermeyen dolaplar mdf üzeri lake boya  malzemeden üretilmektedir. Lake  banyo dolapları gerek uzun ömürlü, gerekse hafif olmasından dolayı tercih edilmektedir. Akrilik lake  kaplaması sayesinde su ve buharla teması ürüne zarar vermemektedir. Küf ve mantara karşı dirençlidir.

Hilton banyo dolabı olarak da bilinen aynalı lavabolu etajerli banyo dolapları değişik ölçülerde, modellerde, renklerde, birden fazla raflı veya kapaklı olarak, duvara monte ya da ayaklı modeller olarak üretilmektedir. Banyo dolabı fiyatları, üründe kullanılan malzemeler, teknikler, ebat ve aksesuarlar gibi unsurlara dayalı olarak farklılıklar göstermektedir.

Banyo dolapları günümüzde banyolarımızın vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Özellikle büyük kentlerde evlerin küçülmesiyle birlikte geleneksel Türk hamamlarına göre şimdi ki banyolarımızın biraz daha küçüldüğü gözlemlenmektedir. Geleneksel banyolarda tuvalet ve yıkanma alanları farklı konumlardayken şimdi ki modern banyolarda artık klozet ve banyo bir aradadır. Bu da hijyen açısından bir takım sorunları beraberinde getirmektedir. Banyo da kullanılan kişisel eşyaların korunması gerekmekte, deterjan gibi temizlik ürünleriyle kişisel bakım ürünleri dahi farklı raflarda bulundurulmalıdır. Banyo dolapları modern banyolarda bu ihtiyaca cevap veren en pratik koruyucularımız olarak yerini almaktadır.

Değişen toplum ihtiyaçları değişik ürünlerin üretilmesini de tetiklemektedir. Banyolarda aynalı lavabolu dolapların yanında aynı zamanda boy dolapları ve hatta çamaşır makinesi dolapları da yerini almaktadır. Banyo dolapları fiziksel olarak su ve buhardan etkilenmeyecek şekilde üretilirler. Değişik ebat ve renklerde banyo dolabı modelleri üreticiden tüketicilere sunulmaktadır. Banyo dolabı çeşitleri arasında seçim yapmak ise tüketicinin hem fiyat hemde ergonomi gibi bir takım etkenleri göz önünde bulundurmasını gerektirmektedir. Banyo dolabı imalatçıları üretim girdilerini iyi bir şekilde analiz ederek en uygun fiyata en kaliteli banyo dolabını üretmek müşterilerini ve bayilerini mutlu edecek çözümler geliştirmektedir.

DekorcuZade  Banyo, üretimini inovatif tasarımlarıyla bütünleştirerek siz değerli müşterilerine en iyi şekilde ürünlerini arz etmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto