Raydolap Modelleri Ankara

Raydolap Modelleri Ankara-Ankara ray dolap modelleri, Ray dolap fiyatları-     SÜRGÜLÜ YATAK ODASI, ANKARA RAYDOLAP

Raylı dolaplar, minimum alandan maksimum kazanç elde ederek daha fazla kıyafet ve elbiseleri bir arada tutan, sürgülü kayar kapakları ile oldukça kullanışlı olan modern mobilya teknolojisinin en önemli ürünlerinden bir tanesidir. Çeşit çeşit aksesuarları ile kullanılabilirliği arttırılabilir. Sürgü kapaklarının dış yüzeyleri, cam, ayna, boya ve diğer kaplama türleri ile dekorasyonu tamamlayıcı özellikleri bulunmaktadır.
Tamamen sizin ihtiyaçlarınız esas alınarak, mimarlarımız tarafından tasarlanan raylı dolaplarımızda kendinizi bulacaksınız. Bize ihtiyaçlarınızı ve favori renklerinizi söyleyin, hayallerinizi biz gerçekleştirelim.
Günümüzün yatak odalarının vazgeçilmez ürünü olan raylı dolap ürünleri, her türlü dekorasyonda kendine yer bulabilen kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen bu sürgü kapaklı dolaplar kullanılan yapı malzemesinin çeşidine, rengine, sağlamlığına, aksesuarlarına ve işçiliğine göre değişebilmektedir.
Ray Dolap Malzemesi Nelerdir?
Raylı dolap üretiminde kullanılan malzeme temelde iki gruba ayrılmaktadır. Bunlardan ilki mdf, ikincisi suntalam veya diğer bilinen adıyla melamindir. Kısaca tanımlarını yapacak olursak;
MDF (Medium Density Fiberboard), Ağaç kalıncı ve talaşlarının yüksek sıcaklık ve basınç ile sıkıştırılmış, reçine veya tutkal yardımıyla üretilen ahşap levhalardır.
Suntalam (Chipboard), Tıpkı mdf gibi ağaç talaşlarının çeşitli kimyasal ürünlerle sıkışıtırılması sonucu oluşan ahşap levhalardır.
İçerdiği malzeme yoğunluğu ve dayanıklılığı bakımından mdf, suntaya göre daha pahalıdır. Özellikle banyo ve mutfak gibi buhar ve suyun olduğu, dayanıklılık gerektiren durumlarda mdf kullanılır. Yatak odalarındaki kullanım durumu size ve bütçenize kalmış bir olaydır. Doğal ahşap olmadığı için içerdiği kimyasalların insan sağlığı açısından zararlı olmaması son derece önemlidir. Firmamız avrupa birliği standartları uyumu, kanserojen içermeyen E1 sınıfında malzeme kullanmaktadır.Çetinkaya bünyesinde barındırdığı uzman mimar ekibi ile ihtiyaçlarınızı yakından dinleyerek, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm önerileri sunmaktadır. Bunu yaparken de teknolojinin imkanlarından yararlanarak hayal ettiğiniz yatak odasını 3d çizimle gerçeğe dönüştürmektedir. Çetinkaya, proje bazlı kişiye özel çalışan alt yapısı sayesinde standartların dışına rahatlıkla çıkabilmekte, daha önce yapılmayan eşi benzeri olmayan ürünlere kavuşma şansını sunabilmektedir. Sizin sadece istediklerinizi ve düşüncelerinizi anlatmak üzere mağazamıza gelmeniz yeterli yeterli olacaktır
E1 Kalitesinde
Ürünlerin kalitesi, tasarım ve işçiliği kadar kullanılan malzemenin kaliteli olması ile de alakadardır. Tasarımını ve üretimini yapmakta olduğumuz mobilyalarda kullandığımız malzemeler, E1 Avrupa Standartlarında kanserojen içermeyen maddelerden üretilmektedir. İnsan sağlığı açısından kesinlikle risk oluşturmamaktadır. Uzun yıllar sağlıklı ve güvenle kullanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto