Ahşap iç oda kapısı

Görünmeyen detaylarda da mükemmelliğe ulaşmak, kalite yolculuğumuzun en önemli parçası. Tasarladığımız ve ürettiğimiz tüm kapılarda ayrıntıları bir kuyumcu titizliğinde işliyoruz. Kapılarımızın gizli yüzeyleri pürüzsüz, pırıl pırıl…
Ahşap alerjik bünyeli kişilerin dostudur.Evlerimizde kullandığımız pek çok ürün,birçok sentetik malzeme allerjik yatkınlığı olan kişilerde farklı reaksiyonlara yol açarken,ahşap malzemeler insan sağlığına zarar vermez.Kapılarımızda doğal ahşap kullanıyoruz!….
LAKE AHŞAP İÇ KAPILAR,LAKE KAPI MODELLERİ,CNC LAKE KAPILAR
LAKE KAPI NEDİR ?
Ham MDF üzerine astarlama yapıldıktan sonra poliüretan veya akrilik sistem boyaların uygulanması usulüyle yapılan kapılara Lake Kapı denir.
NEDEN LAKE KAPI TERCİH ETMELİYİM?
Lake Kapı tercih etmeniz için pek çok sebebiniz var , işte onlardan birkaçı :
Dayanıklıdır: Lake kapılar ham MDF üzerine Polyester astar atılıp daha sonra poliüretan boyalarla boyandığı için, boya MDF ile %100 kaynaşır. Boyama ile MDF’nin dış ortamla irtibatı tamamen kesilmiş olur böylece kapılarınız buhardan,nemden ve sudan kesinlikle etkilenmez.
Dekoratiftir : Lakenin pürüzsüz görünümü sıradan bir MDF’yi muhteşem bir mobilyaya dönüştürebilir ve evin hangi köşesinde kullanırsanız kullanın, çekici bir görünüm yaratabilirsiniz.
Uzun vadede ekonomiktir : Lake kapılar boyalı kapılar olduğundan dolayı renginden sıkıldığınızda düşük bir bedel ödeyerek istediğiniz renge çevirebilirsiniz.Diğer kapı türlerinde bunu yapmanız mümkün değildir;kapağınızı tamamen değiştirmek zorundasınız.Böylece kapılarınızı yeniden yaptırmaya gerek kalmadan kapıların rengini değiştirmek suretiyle kapılarınızı yenilemiş olursunuz.
Tasarımda özgürlük verir : Diğer kapı cinslerinde üretici firmanın ölçülerine,renklerine ve üretim tarzına bağımlı kalırsınız.Halbuki lake de böyle bir sınırlama yoktur , mobilyanız için istediğiniz şekli tasarlayabilir ve bunu lake boya ile boyayabilirsiniz.
Yıllar sonra bile canlı ve parlak kalabilir:Lake Kapılarınızı yıllar sonra pasta&polish yaptırdığınızda bile, kapılarınız ilk günkü parlaklığına ve canlılığına kavuşur. .
NOT;WEB SİTEMİZDEKİ GÖRSELLER TAMAMEN KENDİ ÜRÜNLERİMİZE AİTTİR.RESİMLERİMİZİ LÜTFEN İZİNSİZ ALMAYIN KULLANMAYIN.WEB SİTEMİZDEKİ TÜM FOTOĞRAFLAR AMATÖR BİR RUHLA YAPILMIŞ OLUP, FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE HİLE VEYA PHOTOSHOP UYGULAMASI YOKTUR.YENİLİKLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN SÜREKLİ GÜNCELLENEN REFERANSLAR BÖLÜMÜNDEN YADA SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.


Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto