Ankara siteler mutfak dekorasyon firması

Ankara siteler mutfak dekorasyon firması

Ankara mutfak dolabı,Ankara mutfak dolabı modelleri siteler imalatçı
Mutfak Dolabı Ankara Fiyatları
Ankara mutfak dekorasyon firması

Çetinkaya mutfak Dekorasyon, 1986 yılında faaliyete başlayan firmamız 2020 yılı itibari ile tüm tasarım ve dekorasyonlarını ve ürünlerini DekorcuZade Concept Markası ile yapacaktır.Firmamız proaktif genç kadrosuyla uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. %’de 100 müşteri memnuniyeti ve ücretsiz projelendirme vb. tüm ihtiyaçlarınızda da yanınızda olmaktan ve hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. DekorcuZade Concept  olarak evinizin iç dekorasyonunu hem şık hemde kullanımı pratik hale getiriyoruz. Aynı zamanda dış dekorasyon ile evinizin iç güzelliğini dışarıya yansıtıyoruz.Ve bunu yaparken komple ekip halinde evinize giriyor ,komple tadilatlarda 1 ay sadece mutfak tadilatlarında 1 hafta gibi kısa bir zamanda evinizi hayallerinizin ötesine taşıyoruz.
DekorcuZade Concept Ankara’da  mutfak dekorasyonu firmaları arasında farkını yaratmış bir dekorasyon ve mimarlık firmasıdır.  DekorcuZade  Concept, mekanlarınız için kişiye özel  mutfak, country mutfak, özel mutfak tasarımları, banyo tasarımları, kapı tasarımları, otel odası dekorasyonu, hastane dekorasyonu gibi çok geniş bir yelpazede projeler üretmektedir.

PROFESYONEL ÇALIŞMA SÜRECİMİZ,

En son teknolojik makinalarla ve yaratıcılığımızla siz müşterilerimize en güzeli sunmak için çalıştık. Profesyonel ekibimizle, güler yüzlü ve işinin ehli personelimizle size hizmet vermekteyiz.
Mutfak mobilyaları satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, ücretsiz projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini kullanıcılarına sunuyor. Mutfak, Banyo ve Masif İç Kapı üzerine çalışan firmamız, evinizin projesini yaparak en kısa zamanda size çözümler üretmektedir.
Arayın Ücretsiz keşif ve teklif verelim.

ÜCRETSİZ PROJELENDİRME VE MİMARİ HİZMET,

İç Mimari Hizmet Kapsamında Ücretsiz Projelendirme, Tasarım ve Uygulama yapmaktayız.
  • Hazırlık ve Ön Etüd Çalışmaları
  • Ön Proje Çalışmaları
  • Kesin Proje Çalışmaları
  • Uygulama Proje Çalışmaları
  • Uygulama Projeleri
  • Sistem ve Montaj Detayları
  • İmalat Detayları
  • Teknik Şartnameler
  • Metraj, Keşif, Maliyet Analizi

SATIŞ SONRASI MONTAJ VE SERVİS HİZMETLERİ,

Satış öncesi ve satış sonrası, müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan Aras Mutfak için satış, satış işlemi ile bitmez;
Satış sonrası hizmetler konusunda da son derece iddialı olan Aras Mutfak’da, tüm nakliye ve montaj işlemleri, uzman ekipleri tarafından beyaz eldiven titizliği ile gerçekleştirilir.
Ürünlerine ömür boyu sahip çıkan Dekorcuzade Concept’te  satış sonrası hizmetler, sadece nakliye, montaj ve garanti kapsamındaki onarım işlemleri ile sınırlı değildir.


Mutfak Tadilatı Hakkında

Bir evin kalbinin mutfak olduğunu söyleyebiliriz. Mutfaklar sadece yemek pişirdiğimiz ya da yemek yediğimiz yerler değildir. Vaktimizin büyük bir kısmı mutfaklarda geçer. Bu yüzden mutfakların doğru tasarlanmış olması, işlevsel olması büyük önem taşır. Mutfak düzenlemesinde dolap kulpundan tutun da evin diğer odalarıyla olan uyumuna kadar her şey önemlidir. Bu yazımızda mutfak tadilatı hakkında bütün detayları anlatacağız.
Mutfak Tadilatı Nasıl Yapılır?
Tadilat işine girişmeden önce yapılacak işlerinizi planlayabilirsiz. Plan yapmak bu süreci oldukça kolaylaştırır. Adımlar halinde ilerlerseniz kafa karışıklığı yaşamazsınız. Öncelikle nasıl bir mutfak istiyorsunuz buna karar vermelisiniz. Çünkü her ailenin istek ve ihtiyaçları farklıdır. Bu yüzden siz bir mutfaktan neler beklersiniz düşünün. Bu süreçte muhakkak aile bireylerinizin görüşlerini alın. Çünkü evinizin kalbi olan mutfak sizlerin ortak yaşam alanını oluşturuyor.
‘’Mutfağınızın alanı nasıl? ‘’ bu sorunun cevabı seçeceğiniz masanın büyüklüğünü bile etkiler. Şuan ki mutfağınızda memnun olmadığınız şeyler neler? Nasıl olmuş olsaydı daha iyi olurdu tarzında sorular tadilata başlamadan önce sorulmalıdır. Bu sorular hayalinizdeki mutfağa kavuşmak için önem taşıyor.
Hedefi belirlediniz. Tadilat için ne kadar bütçeye hesabınız var bunu hesap ettiniz. Şimdi sıra alışveriş için mağaza araştırması yapmaya geldi. Alışveriş listenize mutfakta yapacağınız değişimler için gerekli olan bütün eksikleri yazabilirsiniz.
Mutfak Tadilatında Zemin Çalışmaları
Mutfak tadilatında zemin çalışılacağı zaman genelde taşla döşeme yapılır. Temizlik ve işlevsellik açısından daha kullanışlı olan taş döşeme çeşitlerini fayans, seramik ,60cm *120 cm granit gibi ürünler oluşturur. Fayans döşenirken kullanılan ürünün kalitesi kadar işçilikte önemlidir. Fayansların arasındaki boşluğu doldurmak için sıkılan derzin eşit miktarda uygulanması gerekir. Zeminde yükselti farkı olmamalıdır. Simetrik şekilde fayanslar döşenmeli ve akıntı için gerekli eğim muhakkak verilmelidir.
Bu hususlara dikkat edilirse görsellik sağlanır. Mutfak tadilatında zemin çalışması yapılırken en önemli şeyin işçilik olduğunu söylemiştik. Bu sebepten işinde tecrübeli ve başarılı ustalarla çalışmak ayrıcalık olacaktır.
Mutfak Tadilatında Yenileme Fiyatları
Mutfakta yapılacak tadilat işlemleri hesaplanırken yapılan bütün iç ve dış yenileme işlemleri hesaplanır.

Yapı ve Tesisat Malzemelerinin Fiyatları

Mutfak dolabı fiyatları tamamen ölçüye,projeye,seçilecek malzemeye,yapılacak tadilata göre çıkar.Duyuyoruzki bazı kahramanlar telefonda yada gidip metreyi çektikleri gibi fiyat veriyorlar.Malzeme nedir,kapak nedir,tezgah nedir, kalite nedir ne bilgi var nede müşterinin haberi var.bu sizler içinde geçerlidir.Siz siz olun çağırdığınız firmanın yerini görmeden ,ürünlerini görmeden hatta ve hatta kullanılacak en küçük menteşeye kadar bile seçimleri yapmadan sakın ha işi vermeyin.Paranızla rezil olursunuz.Hiç bir yerden fiyat almadan önce sizleri Ankara sitelerde bulunan Ankara’nın en büyük dekorasyon mimarlık ve mutfak dolabı mağazamıza bekliyoruz.

Mutfak Tadilatı Aşamaları,

Mutfak tadilatı aşamalarını detaylıca ele alalım. İlk olarak eski mutfak dolapları sökülür. Yerde kullanılan fayans ya da seramik sökülür. Aynı şekilde duvardaki eski malzeme sökülür. Bütün kırım döküm işlemlerinden sonra ortalıktaki moloz yığınları mutfaktan çıkarılır. Şimdi sıra mutfak tadilatında yapılacak yeni işlemlere gelelim;
Mutfak dolabı ve tezgâhı seçilir, sipariş hazırlanır. Bu aşamada net bir şekilde ölçü almak çok önemlidir.
Mutfakta genişleme çalışması yapıldıysa duvar örme işlemi yapılır.
Mutfak tadilatında iç düzenlemeler kadar altyapı çalışmaları da önemlidir. Yenilenmesi gereken ya da değiştirilmesi gereken elektrik-su tesisatları tam bu aşamada yapılır. Prizler değişecek ise değiştirilir.
Duvarlar için önce kara alçı yapılır sonrasında sıva boyama işlemleri yapılır.
Doğalgaz tesisatı da duvara bu işler uygulanırken yapılabilir.
Yukarıda sıraladığımız işler mutfak tadilatında kabaca yapılan çalışmalardır. Şimdi sıra küçük ve detaylı işlerdedir.
Duvar boyama işlemi bitirilir.
Zemin hazır hale getirilir fayans ya da granit döşemesi yapılır. 1 gün ara verilir. Sonra fayans araları boşluğu doldurulur.
Duvar ve zemin işleri bitince mutfak dolapları ve tezgâhı takılır. Ankastre takılması gerekiyorsa montajı yapılır. Sonra tesisat işleri yapılır ve mutfak tadilatı sona erer.
Mutfağı güzelleştirmek için küçük dokunuşlar yapılır. Mutfağa uygun süs eşyaları, avize, halı, mutfak masası gibi ürünler kullanılır.
Mutfak Tadilatı Kaç Gün Sürer?
Mutfak tadilatı çok geniş şeyleri içinde kapsar. Yaptırmak istediğiniz işlemlerin çeşitliliğine göre tadilat süresi uzar. Mutfak tadilatında ortalama bir süre vermek gerekirse minimum 1 hafta maksimum 1 ay gibi bir zaman zarfında yapılabilir.
Mutfak Tasarım Çeşitleri
Son zamanların en çok tercih edilen mutfak tasarımı ada mutfaklardır. Ada mutfaklar modern çizgileri üzerinde barındırdığından mutfağınıza şıklık katacaktır. Ada mutfaklar tezgâh kullanımı açısından da oldukça fonksiyoneldir.
Günümüzde mutfakların sadece yemek için kullanılmadığını söylemiştik. Evin içindeki en önemli yaşam alanlarını mutfaklar oluşturuyor. Bu sebeple mutfağınızda kullanacağınız oturma grupları mutfağınızı oldukça konforlu hale getirebilir.
Mutfakta renk uyumuna gelecek olursak önceden renk kullanımı tek düze idi. Yani mutfakta fazla renk kullanımına yer verilmezdi. Artık renkleri harmanlıyoruz ve mutfakta harikalar yaratıyoruz. Örneğin çift renkli dolap modelleri günümüzde en çok tercih edilen türlerdendir. Üst dolap ile alt dolabın renklerindeki zıtlık mutfağın derinlik kazanmasını sağlar.
Neden Mutfak Tadilatı Yaptırmalıyız?
Mutfak evin kalbidir” derler; dolayısıyla o kalbi beslemek gerekir. Bunun için yapmanız gereken mutfağınızı gün ışığı ve açık renk bir mutfak tercih etmekteden geçmektedir.Evlerimizde en yoğun kullanıdığımız alanların başında mutfaklarımız gelmektedir.Zaman içersinden mutfak dolapları ve seramikleri yıpranmaktadır.Nem, Yemek Buharı vb gibi durumlardan mutfaklar deforme olmaktadır.
Modern Mutfaklar
DekorcuZade Concept  modern çizgilere sahip, doğal ve yalın aynı zamanda efektif kullanıma sahip fonksiyonel tasarımları ile mutfağınız modernleşecek.
Günümüzün trendini yakalamak isterken klasik formlardan vazgeçemeyenleri de unutmayan DekorcuZade Concept, klasik ögelere modern bir yorum getirerek tasarladığı farklı modeller ile sıcak bir mutfak hayali kuranlar için ideal tercihler hazırlıyor.
DekorcuZade Concept Müşterilerimiz için düşünür, araştırır, analiz eder, konseptlerin ve ihtiyaçların belirlenmesine yardımcı oluruz. Talep olmaksızın, yaşam alanınızdaki zafiyetleri tespit ve tedarik eder, çözümler sunarız.
Ankara Mutfak Dekorasyonu , Ankara’da  mutfak dekorasyonunda söz sahibi olan firmamız,1986 yılından bu yana mutfak banyo tadilat ve dekorasyonu yapmaktadır.Mutfak dekorasyonunda aklınıza gelebilecek her kalemde A dan Z ye tadilat yapmaktayız.Kırım döküm işinden, moloz atımına kadar,Elektrik su tesisatından,boya badanaya varıncaya kadar,Seramik döşeme işinden mutfak dolaplarınızın kurulumuna kadar tüm aşamalarda mutfağınızın tadilatını yaparak mutfağınızı yeniliyoruz. Mutfak tadilatı yaptırmak için artık neyi nasıl kime yaptırayım diye dert etmenize gerek yok,Dekorcuzade Concept  var.!
Bizler DekorcuZade Çetinkaya Concept olarak 100 kişilik tadilat ekibine,25 kişilik sitelerdeki fabrikamızda ahşap ve mutfak ekibine sahibiz.Bu anlamda DekorcuZade’de  sokaktan toplama usta yoktur.Ekip ve tüm ustalar kendi bünyemizde kendi ustalarımızdır.Zaman ve zamanlama yani sözverilen iş başlangıcı ve iş teslim süresi çok önemlidir.Ve bizler bu konuda çok hassasız.
Piyasa şartlarında ekibi olmayan,sokaktan usta toplayan,hiç bir dalda imalatçı olmayıp her dalda tamamen aracı olan , ve aldığı işleri ellerine yüzlerine bulaştıran firmalar mevcut.Aldığı işi teslim edemeyen,aylarca 3 ay 5 ay süren tadilatlar,müşterinin her istediğine olmaz diyen, oluru bu diyen ,müşteri ile mahkemelik olan ,sonrasında sorun çıktığında telefonlara bakmayan,gelip işini düzeltmeyen ,düzeltsede tekrar para isteyen ,sözleşme imlazandığı halde tadilat bitene kadar müşteriden ekstra ekstra para isteyen,vermezse işi bırakan o kadar çok merdiven altı firma var ki.Biz bunları nerdenmi duyuyoruz ?Ağzı yanan ve geldiğinde bizlere dert yanan sizlerden duyuyoruz. Lütfen bu firmalardan uzak durun .bu firmaları nasıl bilebilirizki dediğinizi duyar gibiyim.İşte bu noktada Firmaların referansları öne çıkıyor.Siz siz olun iletişime geçtiğiniz firmaların önce referanslarını inceleyin,neler yaptığına bakın ,müşterileri o firma için neler söylemiş gösterebiliyorlarsa onları inceleyin.Unutmayın her firmanın yaptıkları yapacaklarının aynasıdır.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto