Dış Cephe Montalama

Mantolama Hizmeti,
Dış Cephe Mantolama İşçiliği,
Dış cephe mantolama denildiğinde akıllara gelen ilk dış cephe mantolama firmalarından bir tanesiyiz. Bu durumu, yıllar içerisinde hazırladığımız ve bütün hizmetlerimizi bu doğrultuda sunduğumuz kalite sistemimize borçluyuz. Sektörde hizmet sunan diğer bir çok mantolama firmaları arasında bir adım öne çıkıyor olmamızda etkisi olan bir diğer önemli unsurda, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmış olmamızdır.
Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir dış cephe mantolama hizmeti sunabilmek için üstün bir çaba sarf etmekteyiz. Bilindiği üzere yapı yönetmeliklerinde enerji kimlik kartı zorunlu hale getirilmiştir. Bu kartı alabilmek içinse mantolama uygulaması şart koşulmaktadır. Durum böyle olunca sektörde her geçen gün yeni dış cephe mantolama işletmeleri ortaya çıkmaktadır.
Ankara mantolama ustası,
Ankara sıvacı ustası,
Şap ve Sıva Hizmeti,
Uzman Kadro,
Duvar ve yer sıva ve şap işlerinizde ,Çetinkaya mutfak , olarak bizlerden fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Çatlayan duvarlarınız ve bahçe yollarınızın tamiratında profesyonel ekibimiz tarafından hizmet sağlanmaktadır. Şap dökülmesi, şap dökme kurallarına göre ve şap dökme iş sırasına göre yapılır.Tesviye betonu ile düzeltilmiş yüzeylerin dış etkenlerden ve istenen özelliklerde zemin elde edilmesi için kişilerin isteğine göre yapılır.Yapılan şap dökme işlemi ikiye ayrılır. Çimento ile yapılan şap dökme işlemi ve hazır sentetik şap dökme işlemleridir. Çimento ile yapılan şap dökme işlemi kendi içinde ikiye ayrılır.
Bunlar çimentonun tesviye betonu üzerine serpilerek ıslatılması ile yapılan ve çimentonun su ile karıştırılıp zemine serilmesi ile yapılan şap dökme işlemleridir. Sentetik şap malzemesi ise fabrikalarda üretilen ve kutular içinde kullanım alanına getirilir. Kutular içinde kullanıma hazır hâldedir. Kutudan direk zemine uygulaması yapılır.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto