Ev Tadilatı Ankara Fiyatları

Ev Tadilatı Ankara Fiyatları

 

Ev Dekorasyonu ve Ankara Dekorasyon Firmaları

Çetinkaya Mutfak olarak 1986 yılında faaliyete başlayan firmamız 2020 yılı itibari ile tüm mimari dekorasyon ve tadilat işlerini DekorcuZade Concept adı altında yapacaktır.DekorcuZade Çetinkaya Concept proaktif genç kadrosuyla uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. %’de 100 müşteri memnuniyeti ve ücretsiz projelendirme vb. tüm ihtiyaçlarınızda da yanınızda olmaktan ve hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.
Ev dekorasyonu denince akla ilk gelen soru “Evim içerisinde hangi bölümü dekore edeceğim?” sorusudur. Bilindiği üzere ev içerisinde salon, koridor, mutfak, banyo, oturma odası, yemek odası, çocuk odası, misafir odası ve kıyafet/giysi odası gibi kullanım alanına göre bölümler bulunmaktadır. Evinizin hangi bölümünü dekorasyon ettirmek istediğiniz tamamen size kalmıştır. Fakat ev dekorasyonu hizmeti denince baştan aşağı tüm evin dekorasyonu akla gelmektedir. Ev içerisinde tüm bölümlerin dekorasyonu ve ev yenileme hizmeti konusunda Dekorcuzade concept olarak Ankara  içi her lokasyona profesyonel ekibimizle çözüm üretmekteyiz.

Ev Dekorasyonu Fiyatları Ortalama Ne Kadardır?

Ev dekorasyonu fiyatları konusunda en çok merak edilen konu tüm evi yenilemek istediğimde bir bölümü yenilediğimdeki fiyat ile eşdeğer olacak mıyım? Dekorcuzade concept olarak örneğin bir bölümü yenilemek istediğinizde fiyat 20.000 TL iken, beş odalı bir evde 100.000 TL olarak elbette ki değerlendirmemekteyiz. Toplu ev dekorasyonu hizmetimizde hem indirim noktasında hem de dekorasyonun tipine göre fiyatlandırma politikamız mevcuttur. Ama özellikle ev içerisindeki taban, tavan, duvarlar olarak m2 ölçülerinde fiyatlandırmamız olurken, mutfak dolapları, tezgahlar, masalar, lavabo ve diğer banyo aksesuarları da m2 hesabının dışında kalmaktadır.

Ev Dekorasyon Hizmeti Nasıl Alınır?

Ev dekorasyon hizmeti almak için öncelikle Dekorcuzade concept  profesyonel ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Dekorcuzade concept telefonda veya Whatsapp ile iletişime geçtikten sonra  Dekorcuzade concept ekiplerimizden keşif ekibi ev dekorasyonu için evinize gelmektedir. Yapılan keşif sonrasında bir kaç gün sonra sizler mağazamıza gelip ürün seçimi yapıyorsunuz ve seçilen malzemeye göre fiyatlandırmayı birlikte yapıyoruz. Ardından ön ödemeli olarak sözleşme doğrultusunda dekorasyona başlanır.

 

Ev Dekorasyonu Kaç Gün Sürer?

Ev dekorasyonu süresi yapılacak evin büyüklüğüne göre değişirken, ortalama 30  gün villa tadilatları 60 gün tek mutfak yada banyo için 10 gün’dür. Bu süreler tüm evin dekorasyonu ve yenilenmesi için sürmektedir. Evin bir bölümü için yapılan tadilatlar daha kısa sürmektedir.

 

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz.Çetinkaya Mutfak olarak evinizin iç dekorasyonunu hem şık hemde kullanımı pratik hale getiriyoruz. Aynı zamanda dış dekorasyon ile evinizin iç güzelliğini dışarıya yansıtıyoruz.Ve bunu yaparken komple ekip halinde evinize giriyor ,komple tadilatlarda 1 ay ,villa tadilatlarında 2 ay sadece mutfak yada banyo tadilatlarında 10 gün  gibi kısa bir zamanda evinizi hayallerinizin ötesine taşıyoruz.
Bizler Çetinkaya Concept olarak 100 kişilik tadilat ekibine,25 kişilik sitelerdeki fabrikamızda ahşap ve mutfak ekibine sahibiz.Bu anlamda çetinkaya’da sokaktan toplama usta yoktur.Ekip ve tüm ustalar kendi bünyemizde kendi ustalarımızdır.Zaman ve zamanlama yani sözverilen iş başlangıcı ve iş teslim süresi çok önemlidir.Ve bizler bu konuda çok hassasız.
Piyasa şartlarında ekibi olmayan,sokaktan usta toplayan,hiç bir dalda imalatçı olmayıp her dalda tamamen aracı olan , ve aldığı işleri ellerine yüzlerine bulaştıran firmalar mevcut.Aldığı işi teslim edemeyen,aylarca 3 ay 5 ay süren tadilatlar,müşterinin her istediğine olmaz diyen, oluru bu diyen ,müşteri ile mahkemelik olan ,sonrasında sorun çıktığında telefonlara bakmayan,gelip işini düzeltmeyen ,düzeltsede tekrar para isteyen ,sözleşme imlazandığı halde tadilat bitene kadar müşteriden ekstra ekstra para isteyen,vermezse işi bırakan o kadar çok merdiven altı firma var ki.Biz bunları nerdenmi duyuyoruz ?Ağzı yanan ve geldiğinde bizlere dert yanan sizlerden duyuyoruz. Lütfen bu firmalardan uzak durun .bu firmaları nasıl bilebilirizki dediğinizi duyar gibiyim.İşte bu noktada Firmaların referansları öne çıkıyor.Siz siz olun iletişime geçtiğiniz firmaların önce referanslarını inceleyin,neler yaptığına bakın ,müşterileri o firma için neler söylemiş gösterebiliyorlarsa onları inceleyin.Unutmayın her firmanın yaptıkları yapacaklarının aynasıdır.
Lütfen sizlerde bizi aramadan referanslarımızı,neler yaptığımızı,müşteri yorumlarını detaylıca inceleyin.Alttaki linkte yaptığımız tüm işler daire daire müşterilerimizin videoları ve isimleriyle birlikte yayınlanmaktadır.komple ev tadilat ankara fiyatları
Çetinkaya Mutfak olarak 1986 yılında faaliyete başlayan firmamız 2020 yılı itibari ile tüm mimari dekorasyon ve tadilat işlerini DekorcuZade Concept adı altında yapacaktır.DekorcuZade Çetinkaya Concept proaktif genç kadrosuyla uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. %’de 100 müşteri memnuniyeti ve ücretsiz projelendirme vb. tüm ihtiyaçlarınızda da yanınızda olmaktan ve hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

komple ev tadilat ankara fiyatları, Ankara ev tadilatı

NOT;WEB SİTEMİZDEKİ GÖRSELLER TAMAMEN KENDİ ÜRÜNLERİMİZE AİTTİR.RESİMLERİMİZİ LÜTFEN İZİNSİZ ALMAYIN KULLANMAYIN.WEB SİTEMİZDEKİ TÜM FOTOĞRAFLAR  AMATÖR BİR RUHLA YAPILMIŞ OLUP, FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE  HİLE VEYA PHOTOSHOP UYGULAMASI YOKTUR.YENİLİKLERİMİZİ GÖRMEK  İÇİN  SÜREKLİ GÜNCELLENEN REFERANSLAR BÖLÜMÜNDEN YADA SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
 


Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto