Ankara Siteler Dekorasyon Tadilat Firması

Ankara Siteler Dekorasyon Tadilat Firması
 
Ankara ev tadilatı ve dekorasyon, ankara ev tadilatı, ankara ev dekorasyon, ankara tadilat dekorasyon, Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri, Ankara ev tadilatı ve dekorasyon, Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat Ankara
Anahtar teslim tadilat ev dekorasyonu ofis tadilatı deyince akla ustalar gelir ancak unutulmamalıdır ki kendi başına her işi yaptırabileceğiniz sorunsuz imalat yapacak süper usta yoktur.Her ustanın uzmanlık alanı ayrı olduğu gibi uzman kişileri uzmanlık alanlarında tercih etmelidir.DekorcuZade Concept  uzman kadrosuyla her branşta tecrübeli ekibi ile sorunsuz rahat bir tadilatın kapısını sizler için açıyor.

Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri,
Ev tadilatı ve tadilatı, Ev Dekorasyonu ve Tadilatı Her şeyden önce bir evi dekore etmek zahmetli ve yorucudur. Ancak sırayla ve belirli bir sırayla dekore etmezseniz daha fazla sıkıntı yaşamanıza neden olur. Günümüzde ev dekorasyonu ve tadilatı kolay bir iş değil. Pek çok zanaatkâr ve ürünü tek tek bulup organize etmek çok yorucu ve stresli bir iştir.DekorcuZade Concept profesyonel kadrosu ve güvenilir markaları ile sizlere baskı ve yorulmadan anahtar teslimi dekorasyon ve tadilat hizmeti sunabilmektedir.
Tadilat işlemlerinde profesyonel ve eğitimli ekip çalışanları ile birlikte, yeni trend ve yaklaşımlar, ilerici ve kalıcı çözümler sunulmaktadır. Buradaki temel amacımız; tadilat hizmetini tamirat işleminden ayırmak ve bu işlemi ruhuna uygun ve estetik bir anlayış ile kaliteli işçilik birlikteliği sağlayarak oluşturmaktır.
Profesyonel çözümler; Tüm çözümler sizin hayal dünyanız ile sınırlı. Sizin istekleriniz, profesyonel çalışma ekibinin koordineli çalışma prensibi ile birleşerek gerçekleştirilmektedir. Temel amacımız, sizin hayal dünyanızın resmini birlikte oluşturmaktır.
Dekorasyon hizmetleri, Dekorasyon hizmetlerini kullanım amacınıza uygun bir şekilde gerçekleştirmek çok büyük bir önem taşımaktadır. İşiniz ya da aileniz ile yaşam alanınızın tüm kolaylaştırıcı etkenlerini, modern trendler ile birleştirerek gerçekleştiriyoruz.
Tasarımı önceden görebilirsiniz. Firmamızdaki tüm çalışmaları yapılmadan önce profesyonel çizim ve üç boyutlu görsel destekler sayesinde görebilirsiniz. Böylece aklınızda hiç bir kaygı kalmadan rahatlıkla işleme başlayabiliriz. Bu çok önemli, çünkü sizin mutluluğunuz bizim işin çok önemli.

Bizler DekorcuZade concept olarak 100 kişilik tadilat ekibine,25 kişilik sitelerdeki fabrikamızda ahşap ve mutfak ekibine sahibiz.Bu anlamda DekorcuZade’de  sokaktan toplama usta yoktur.Ekip ve tüm ustalar kendi bünyemizde kendi ustalarımızdır.Zaman ve zamanlama yani sözverilen iş başlangıcı ve iş teslim süresi çok önemlidir.Ve bizler bu konuda çok hassasız.

Piyasa şartlarında ekibi olmayan,sokaktan usta toplayan,hiç bir dalda imalatçı olmayıp her dalda tamamen aracı olan , ve aldığı işleri ellerine yüzlerine bulaştıran firmalar mevcut.Aldığı işi teslim edemeyen,aylarca 3 ay 5 ay süren tadilatlar,müşterinin her istediğine olmaz diyen, oluru bu diyen ,müşteri ile mahkemelik olan ,sonrasında sorun çıktığında telefonlara bakmayan,gelip işini düzeltmeyen ,düzeltsede tekrar para isteyen ,sözleşme imlazandığı halde tadilat bitene kadar müşteriden ekstra ekstra para isteyen,vermezse işi bırakan o kadar çok merdiven altı firma var ki.Biz bunları nerdenmi duyuyoruz ?Ağzı yanan ve geldiğinde bizlere dert yanan sizlerden duyuyoruz. Lütfen bu firmalardan uzak durun .bu firmaları nasıl bilebilirizki dediğinizi duyar gibiyim.İşte bu noktada Firmaların referansları öne çıkıyor.Siz siz olun iletişime geçtiğiniz firmaların önce referanslarını inceleyin,neler yaptığına bakın ,müşterileri o firma için neler söylemiş gösterebiliyorlarsa onları inceleyin.Unutmayın her firmanın yaptıkları yapacaklarının aynasıdır.
Lütfen sizlerde bizi aramadan referanslarımızı,neler yaptığımızı,müşteri yorumlarını detaylıca inceleyin.
Ankara’nın en büyük mutfak ve dekorasyon mağazamıza siz değerli müşterilerimizi bekliyor,mağazamıza gelmeden ürünlerimize bakmadan,referanslarımızı incelemeden,musmutlu evini yaptığımız müşterilerimizin yorumlarını dinlemeden sakın evinizin tadilatını vermeyin diyoruz.DekorcuZade Concept  güleryüzlü ve işini bilen,tecrübeli ustaları ve ekibi ile  sizlere hizmet için hazır beklemektedir.

Evet değerli dostlar;Ben Erhan Çetinkaya , 1986 yılında Ankara siteler’de kurulan firmamız Çetinkaya Mutfak,gelişen ve büyüyen organizasyon yapısıyla yeni bir atılım gerçekleştirerek  2020  yılından itibaren şirket profilini ve vizyonunu değiştirerek sektördeki faliyetlerini  DekorcuZade Concept markası adı altında emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir. Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir.DekorcuZade Concept olarak firmamız tadilat/dekor ve restorasyonlarla yıllardır siz değerli müşterilerimize; sıcak bir yuva sağlamak adına memnuniyetinizi ön planda tutarak; titiz ve özen çalışmalarımızla, iç ve dış mimari tasarım alanında sizlere özel çözümler sunmaktayız. Bu çözüm odaklı tutumumuz ile kuruluş ve daha da öncesinden bu yana göstermiş olduğumuz yoğun çabalar ve titiz çalışmalarımızla birçok başarı/teşekkür ve taktirlere layık görülmüşüzdür. Bu taktir ve başarılarımızın birer eseri olan referanslarımızla sizlere bu sektörde bize olan güvenlerinizi ispatlamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz; göstermiş oluğumuz bu tatlı yorgunluk ve titiz çalışmalarımıza şahit olmak için yapmış olduğumuz projeleri detaylı inceleyebilirsiniz. Kaliteli hayat ve Sağlıklı yaşam dileklerimiz sizlerle.Hoşça kalın, güvende kalın..

ankara villa tadilatı

Ankara Komple Ev Tadilat Firması


Ankara ev tadilatı

Islak Zemin
Duvar Rengi
Oda Zemini
Mutfak
Banyo
Kişiliğinizi Yansıtmasını Ve Zevkinize Uygun Olmasını İstiyorsanız,
Evde tadilat işi yapmanız ya da ayrı bir malikle anlaşmanız gerekmeyecektir. Dekoratörlerimizin gözetiminde işiniz eksiksiz ve hızlıdır. · İnsanlarla ilgilenerek dekoratörlerimizin desteğinden yararlanabilirsiniz. · Evin tadilatı tek elle tamamlanacağı için daha uygun fiyata evi dekore edebilirsiniz. Tasarım aşamasında dekoratörümüz size evinizi daha kullanışlı ve güzel hale getirebilecek modeli sunacaktır.

Ankara ev tadilatı ve dekorasyon

Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri

DekorcuZade Concept İle Çalışma Avantajları

Evin tadilat aşamasını rahatlıkla gerçekleştirebilir, dekoratörümüzden bilgi alabilirsiniz. Eviniz tadilattan geçtiğinde belli bir düzen ve hiyerarşi içinde tamamlanır, çünkü sahibi kendi bünyemizde bulunmaktadır. Karışıklık yok. Garanti süresi boyunca, onarım sonrası olası arızalardan dolayı teknik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. · Birçok ürünün üreticisi olduğumuz için uygun fiyat avantajından yararlanacaksınız. Ev tadilatlarında güvenilir ve kaliteli markalar kullanıyoruz.

Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri

Eski Teçhizatları, Banyo Odalar Mutfak Ve Balkonların Güncelleme Zamanının Geldiğini Düşünüyorsanız,
Veya Yeni Bir Ev Satın Aldınız Elektrik Tesisatından Sıhhi Tesisatına, Zeminden Duvara, Mutfaktan Banyoya Tadilat İçin Temiz Bir Şekilde Yerleşmek Ve Zevkinize Uygun Şekilde Yerleşmek İstiyorsunuz
A’dan Z’ye Tüm Ev Ve İşyerlerinin Dekorasyon Ve Tadilatını En Hızlı Ve En Temiz İşçilikle Gerçekleştirmek İçin Uzman Ekibimizle Çalışacağız. Profesyonel Ekibimiz Komşularınızı Rahatsız Etmeyecek Şekilde Çalışmaya Devam Edecektir.
Çalışma Ekibinin Çalışması Birbirine Bağlıdır. Bir Çalışma Programı Belirlemeden Atılan Adımlar, Sağlıklı Kalmak Ve Gerçek Maliyetler Olmadan Size Para Ve Zaman Kaybettirir.

DekorcuZade Concept Mimari Dekorasyonu Ve Ekibinin Avantajları;

Ankara ev tadilatı ve dekorasyon

Ücretsiz Keşif
Net Maliyeti Hesaplama
3d Sunum
Net Teslimat Tarihi
Çalışma Programı
Uzmanlardan Oluşan Ekip
İşler Zamanında, Doğru Ve Eksiksiz Bitirme
Yapılan İşi Ve Kullanılan Malzemeleri 2 Yıl Garantisi

Ankara komple ev tadilatı fiyatları

Banyo tadilatı, mutfak tadilatı, alçı dekorasyon tadilatı, asma tavan, gergi tavan, bölme duvar, tadilat projesi, tadilat alanı, Alçıpan bölme duvar, tavan, metal tavan, asma tavan Ofis mobilyaları, mağaza dekorasyon uygulamaları · genel bakım ve onarım hizmetleri, banyo ve mutfak tadilatı · elektrik ve sıhhi tesisat · Alçıpan ve metal tavan · küvet, Temperli cam duş kabini, Çimstone tezgah, Corian tezgah, laminat tezgah, masif ahşap Kompozit Parke, laminat döşeme, PVC doğrama, alüminyum doğrama, katlanabilir cam Alçıpan bölme duvar karoları uygun fiyatlarla mutfak dolapları ve banyo dolapları çalışması Teknik bilgiler, proje uygulamaları. Mimarlar tarafından desteklenen çoklu çözümler. Yenileme öncesi ve sonrası fotoğrafları karşılaştırmanız, fikirleri anlamanız ve işçiliğimizin kalitesini anlamanız size çok yardımcı olacaktır. İyi tasarlanmış ergonomik banyo. Uzman ekibimiz sayesinde hayaliniz proje oldu ve proje gerçekleştirelim.

Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri

Tadilat Büyüklüğü keşfi ve belirlenmesi, bir evin yeniden inşasının ilk adımıdır ve yenileme çalışmalarının özünü oluşturur, bu da ilerleme sürecini daha kolay ve daha hızlı hale getirir. Yenileme kadromuz, evinizin yenilenmesi için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri belirlemiş, kullanılacak malzemeleri listelemiş, evin tüm boyutlarını belirlemiş, nerede ve nasıl kullanılacağını belirlemiş ve işlerin kesintisiz devam etmesini sağlayacak prosedürler geliştirmiştir.

Tasarım ve çizim Modelleme

Renk ve malzeme keşfi ve ebadı belirlendikten sonra müşterinin ihtiyacına göre yapılacak tadilat ve süslemeler bilgisayarda çizilerek yerleşim planı yapılır. Evin son durumunu bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Tabi ki dekorasyon maliyetinin yanı sıra 3 boyutlu çizimler de size ek bir etkide bulunacaktır. Başka bir çizim dekoratörü, yarattığı ürünün yerleşim krokisine ve kat planına sahiptir.

Yıkım Kırım Moloz Atımları

Bu aşama hoş görünse de aslında yorucu ve kirli bir aşamadır. Eviniz sıradan bir iskelet haline getirir. Kırım yarımadasının bir kısmı duvarları yıkmak için kullanılan bir uygulamadır. Bu tür duvarlar genellikle banyolarda, mutfaklarda vb. Görünür ve yeraltı tesislerini ortaya çıkarabilir. Fayanslar parçalanır, duvarlar kırılır, mutfak dolapları sökülür ve açık alan kurulum için hazırlanır. Kırım Aşamasından çıkan molozlar çuvallarla doldurup binanın önündeki evin dışına yerleştirilir. Ve Araçlarımız tarafından Bağlı Olduğunuz Belediye Alanına Atılır

Elektrik, sıhhi tesisat İşleri

zemini Montaj işlemi kırma işlemi ile aynı anda yapılabilen bir aşamadır. Su ve elektrik tesisatının yerini belirleyin ve projeye göre altyapıyı hazırlamaya başlar. Elektrik tesisatlarının, prizlerin, düğmelerin ve avizelerin güncellenmiş konumunu belirler ve çizgiler çizmek ve uygulamaya hazırlamak için zeminin veya duvarın bağlantısını kesip. Yeni Borular genellikle mutfak ve banyo bölümleri içinden Geçer. Proje ihtiyacına göre yerine çekilerek atık ve temiz su Hatlarının değiştirilmesi ve boru hattının güncellenmesi ve son uygulamaya hazır hale getirilmesi.Ankara ev tadilatı ve dekorasyon

DekorcuZade Concept, Anahtar Teslim Dekorasyon Ve Tadilat işleri

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;
3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız.
Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek; DekorcuZade  Ailemize Bekliyoruz…

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto