Ankara Mutfak Tadilatı | Dekorasyon | Tasarım

Ankara Mutfak Tadilatı | Dekorasyon | Tasarım

Ankara Mutfak Dekorasyon, Komple Mutfak Tadilatı, Mutfak Tadilat Ve Dekorasyon Ankara Siteler, Ankara Mutfak Dolabı Fiyatları Modelleri

Mutfak dolabı renkleri ve ölçüleriyle ilgili bilmeniz gereken her şey

Eski mutfağınız sizi sıkıyor ve üstüne bir de farklı tesisat ve kullanım sorunları mı çıkarıyor artık? O halde şöyle güzel bir mutfak tadilatı yaptırmanın vakti gelmiş demektir. Yeni evinize mutfak tercih ederken de, halihazırda yaşıyor olduğunuz evinizin eski mutfağını yenilerken de aslında hemen hemen aynı süreçlerden geçersiniz ve bu süreçler bir yanıyla heyecan verici ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan, bir yanıyla da karar vermesi oldukça güç ve zaman ve enerji harcatan süreçlerdir. Ama iyi tarafından bakalım, sonuçta hepimiz, özellikle söz konusu yaşadığımız yerler olduğunda her zaman yeniliklerden hoşlanırız çünkü yaşam alanlarımızın yenilenmesi aslında hayatımızda yeni bir sayfa açıyormuşuz hissi verir.

Hele ki mevzu bahis yaşam alanı öyle alelade bir yaşam alanı değil de, içinde aktif olarak çokça zaman geçirdiğimiz mutfaklar olduğunda bu yenileme ve tercih süreci çok daha titizlikle ilerlenmesi gereken bir sürece dönüşüyor. Mutfakları diğer yaşam alanlarından ayıran en önemli özelliklerinin başında içinde çalışılan, yemek pişirilen, hazırlanan, bulaşıkların temizlendiği, mutfak malzeme ve gereçlerinin depolandığı ve tabii ki aile ve arkadaşlarımızla yemekli toplantıların yaşandığı oldukça dinamik bir yaşam alanı olması geliyor.

Hal böyle olunca mutfak tasarımlarında en can alıcı unsur da mutfağın dolaplarının yerleşimi oluyor. Kusursuz bir yerleşim planlayabilmek için de öncelikli olarak yapmanız gereken şey mutfak dolabı ölçülerini mutfağınızın mimari yapısına göre doğru olarak kararlaştırabilmek. Peki mutfak ünitelerinizin doğru ölçüsünü nasıl belirleyebilirsiniz? İşte bu konuda bilmeniz gereken her şey!

Ankara mutfak dekorasyon firması siteler

Ankara mutfak dolabı imalatı siteler, Mutfak Tadilat Ve Dekorasyon Ankara Siteler

İNANILMASI GÜÇ FİYATLARA BİRİNCİ SINIF MUTFAK MODELLERİ YAPIYORUZ
DekorcuZade Concept Ankara Mutfak firması olarak mutfakları çok ekonomik rakamlara mal edip bunun tamamını müşterilerimize yansıtıyoruz. Yani hem birinci sınıf mutfak modelleri montajlayıp hemde inanılmaz fiyatlar veriyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz?
İşçilerimizin ustalığı, pratikliği ve uzun yıllardır oluşmuş birikimleri sayesinde zamandan kâr ediyoruz. Nakliye ve mentör ücretlerini mükemmel dakiklikle planlayarak yarı yarıya indiriyoruz. Ve daha birçok ustalıkla kurguladığımız detaylar sayesinde müşterilerimizin inanmakta güçlük çektiği mutfak fiyatları verebiliyoruz.
Ankara Mutfak Dolabı Modelleri

LAKE MUTFAK MODELLERİ
AKRİLİK MUTFAK MODELLERİ
MEMBRAN MUTFAK MODELLERİ
İSPANYOL LAKE MUTFAK DOLABI
RUSTİK MUTFAK MODELLERİ
COUNTRY MUTFAK MODELLERİ

Siz Mutfak Dolaplarınızı Hayal Edin, Biz Yapalım!

Ankara’da bize mutfak dolabı siparişi veren müşterilerimizin bugüne kadar tam olarak ne istediklerini anlayabildik. Bunun nedeni birinci sınıf tasarımlara değer veren insanlarla birlikte uzun süreler, büyük işler yapmamızdı.Müşterilerimiz kendi tasarım anlayışları ile bizden akrilik mutfaklar,Country mutfaklar, membran mutfaklar, lake mutfaklar,Vintage mutfaklar,İspanyol lake mutfak dolapları konusunda ucuz ve kaliteli çözümler sunmamızı istediler. Talepleri doğrultusunda uzman ekibimizi yolladık ve her daim müşterilerimizin şaşırdığı ucuz mutfak fiyatları vererek işi almayı başardık.Mutfak dolabı Ankara modelleri fiyatları

Farklı mimari formlar için farklı boyut seçenekleri DekorcuZade Concept’te

Öncelikle mutfağınız için mutfak üniteleri söz konusu olduğunda çoğumuz hem ekonomik hem de pratik olan hazır mutfak seçeneklerini değerlendiriyoruz elbette. Özel tasarım mutfak dolabı yaptırmak da bir seçenek elbette ancak hem tadilat sürecini uzatan hem de maddi açıdan çok daha pahalıya mal olan bir seçenek olduğu için pek tercih edilmiyor. Gelgelelim, bazı küçük, dar ya da sıra dışı formlara sahip olan mimari biçimler nedeniyle, kimi mutfak yalnızca özel tasarım dolaplar ile kusursuz bir kullanım kolaylığına erişebiliyor. Ancak ister özel tasarım dolap yaptıracak olun, isterseniz de hazır mutfak dolaplarını tercih edin, her durumda birden fazla boyut seçeneği mevcut elbette.

 

Hareket alanı

 

Dekorcuzade Mimarlık,  Ankara mutfak dekorasyon firması

 

Mutfak dolaplarınızın boyutlarına karar verirken ve yerleşim planını dizayn etmeden önce öncelikle mutfağınızın büyüklüğünü ölçmeniz ve çalışırken rahatlıkla iş yapabileceğiniz bir hareket alanı bırakacak şekilde tasarımı hayata geçirmeniz gerekir. Yani mutfak ünitelerini tercih ederken önce plan ölçülerini hesaba katmalısınız. Belirli bir standardın üzerinde, tek kişi için konforlu ve rahat bir çalışma alanı oluşturabilmek için iki tezgah arasında kalan, ya da bir duvar ve bir tezgah arasında kalan hareket alanının genişliği en az 110 cm olmalıdır. Eğer mutfağı çoğunlukla iki kişi aynı anda kullanıyorsa bu alanın genişliği an az 130-140 cm olmalı. Yani eğer dar ve uzun bir mutfağınız varsa, tezgahın ve dolapların ölçülerine karar verirken önce boşluk olarak bırakmanız gereken alanı belirlemeli, ve kalan alanı dolap olarak değerlendirmelisiniz.

 
 
 

 

Dolap ve çekmecelerin açılma derinlikleri

 

Ankara Mutfak Tadilatı | Dekorasyon | Tasarım

mutfak dolabı modelleri fiyatları Ankara

 

DekorcuZade Concept Ankara’da  mutfak dekorasyonu firmaları arasında farkını yaratmış bir dekorasyon ve mimarlık firmasıdır. DekorcuZade Concept, mekanlarınız için kişiye özel  mutfak, country mutfak, özel mutfak tasarımları, banyo tasarımları, kapı tasarımları, otel odası dekorasyonu, hastane dekorasyonu gibi çok geniş bir yelpazede projeler üretmektedir.

Modern Mutfaklar

DekorcuZade Concept  modern çizgilere sahip, doğal ve yalın aynı zamanda efektif kullanıma sahip fonksiyonel tasarımları ile mutfağınız modernleşecek.
Günümüzün trendini yakalamak isterken klasik formlardan vazgeçemeyenleri de unutmayan DekorcuZade Concept, klasik ögelere modern bir yorum getirerek tasarladığı farklı modeller ile sıcak bir mutfak hayali kuranlar için ideal tercihler hazırlıyor.
DekorcuZade Concept Müşterilerimiz için düşünür, araştırır, analiz eder, konseptlerin ve ihtiyaçların belirlenmesine yardımcı oluruz. Talep olmaksızın, yaşam alanınızdaki zafiyetleri tespit ve tedarik eder, çözümler sunarız.
Ankara Mutfak Dekorasyonu , Ankara’da  mutfak dekorasyonunda söz sahibi olan firmamız,1986 yılından bu yana mutfak banyo tadilat ve dekorasyonu yapmaktadır.Mutfak dekorasyonunda aklınıza gelebilecek her kalemde A dan Z ye tadilat yapmaktayız.Kırım döküm işinden, moloz atımına kadar,Elektrik su tesisatından,boya badanaya varıncaya kadar,Seramik döşeme işinden mutfak dolaplarınızın kurulumuna kadar tüm aşamalarda mutfağınızın tadilatını yaparak mutfağınızı yeniliyoruz. Mutfak tadilatı yaptırmak için artık neyi nasıl kime yaptırayım diye dert etmenize gerek yok,Dekorcuzade Concept  var.!

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto