Tezgah arası cam

Son yıllarda popürelitesi artmış olan cam mutfak tezgah arası nano teknoloji ile üretilen darbelere karşı dayanıklı, iz yapmaz, kir tutmaz, ısıya dayanıklı sağlam bir dekororasyon üründür.
Özelliklerine değenecek olursak ; 6mm kalınlığında temperli ısıya ve darbelere dayanılı kırılmaz cam ürünüdür.
Son teknoloji UV baskı ile uygulanan bu ürün, web sitemizden ve kataloglarımızdan seçerek istediğiniz görseli mutfaklarınıza taşıyabilirsiniz.
Güneş ışınlarına ve suya dayanıklı ultra viyole mürekkep ile baskı uygulanmakta olup, suya ve rutubete dayanıklı ithal beyaz koruyucu boya ile kaplanmaktadır.
Yüksek çözünürlükte profesyonel görseller ile 3 boyutlu görüntüler yakalanabilir ve bu mucizevi ürünü mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
*Desen ve Renk skalası çok geniştir.
*120 Dereceye kadar ısıya dayanıklıdır ve renk solması yaşanmaz,Güneş veya benzeri etkilerden etkilenmez
*Her alana uygulanabilen bu sanat eserleri, cam mozaik ve tampered sağlamlığı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü görsel güzellik sunmaktadır.
*3D Desenli Cam Mozaik’ ler uygulaması tamamen standart seramik yapıştırıcı ve silikon ile yapılabilmektedir.
3 boyutlu mutfak tezgah arası cam’larımız tamamen dijital baskı boya olup folyo kullanılmamaktadır,yaptığımız her cam 3 yıl garanti kapsamındadır.
Mutfak Arası Cam Paneller, derinlik katan resimler ile mutfak arası tezgahları tamamen farklı bir boyuta taşımaktadır. Kalınlık olarak 6 mm olan baskılı cam paneller ile artık mutfaklarınız 2 boyuttan çıkarak 3 boyutlu hale gelecek. Dekoratif olan bu ürün mutfak tezgah arası haricinde iç dekorasyon ve dış dekorasyonda farklılıklar yaratmak için yapılan özel bir üründür.
Tezgah ve dolap arasındaki mutfak alınlığı mutfakların güzelliğini ortaya çıkaran en önemli bölümlerden birisidir. Mutfak tezgah arası cam alınlığın diğer fayanslara göre avantajları istediğiniz desenin uygulanabilmesi, 3D yani 3 boyutlu görünebilmesi gibi seçenekleri olması, kolay temizlenmesi ve en az fayans kadar sağlam olmasıdır.Cam modern görünümü en çabuk elde edeceğiniz malzemelerdendir. Camı temiz tutmak kolaydır. Gözeneksiz yüzeyi leke tutmaz ve var olan en hijyenik tezgah malzemelerinden biridir.