Ankara Komple Tadilat Tamirat, Ev Tadilatı

KOMPLE TADİLAT; Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadromuz; tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon ve satış sonrası hizmetler ile sizin yanınızda.
Eski mutfak tadilatı ya da yeni bir banyo… Karo seramikler veya sımsıcak bir ahşap yer döşemesi… Çetinkaya  Dekorasyon’da mutlaka beklentilerinizi aşacak bir çözüm vardır.
Çetinkaya  Dekorasyon, müşterileriyle olan ilişkilerini ortaklık seviyesinde kurar. Yaptığı işe büyük özen gösterir ve kötü süprizlere yer vermez. Çetinkaya Dekorasyon’un hedefi; altına imzasını attığı her işle müşterilerini memnun ederek gönüllerini kazanmaktır.
Bir tadilat projesine başlamak ev sahipleri için bazen zor ve karışık hale gelebilir. Çetinkaya Mutfak Yapı Dekorasyon, uzman tasarım ve uygulama ekibi sizlere bu projeyi kolaylaştırmak ve sorunlarınızı çözmek için öncelikle ihtiyaçlarınızı dikkatle dinler, bütçenize en uygun tasarım ve uygulamayı gerçekleştirir, sonunda ise projeyi size tam zamanında teslim eder.
Şimdi bize bir email gönderin veya telefon açın, yaşadığınız mekanlar hayallerinizi yansıtsın…
 Ankara Ev Tadilat Merkezi,Çetinkaya Mutfak_Yapı_Dekorasyon

 

NOT;WEB SİTEMİZDEKİ GÖRSELLER TAMAMEN KENDİ ÜRÜNLERİMİZE AİTTİR.RESİMLERİMİZİ LÜTFEN İZİNSİZ ALMAYIN KULLANMAYIN.WEB SİTEMİZDEKİ TÜM FOTOĞRAFLAR  AMATÖR BİR RUHLA YAPILMIŞ OLUP, FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE  HİLE VEYA PHOTOSHOP UYGULAMASI YOKTUR.YENİLİKLERİMİZİ GÖRMEK  İÇİN  SÜREKLİ GÜNCELLENEN REFERANSLAR BÖLÜMÜNDEN YADA SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat