ANKARA EV TADİLATI VE FİYATLARI

Ev tadilatı uygulaması zahmetli bir işmiş gibi görünse de doğru bir firmayla ve ehil insanlarla çalışılması durumunda ev tadilatı zevkli bir iştir.

Ev tadilatı deyince ilk akla gelen uygulamalardan başlıcaları alçı, alçıpan, kartonpiyer, elektrik ve su tesisatı, evin boyanması, kapılar, dolaplar, pencereler vs. gibi iş kalemleridir. Bütün iş kalemlerini ayrı ayrı firmalara değilde tek bir firmaya vermek koordinasyon ve hız açısından önemlidir.

Ev tadilatı nasıl yapılır?

Ev tadilatı yapmanın 4 temel noktası şunlardır.

  1. Ev tadilatında en önemli tespit şudur “bütçe” önce bütçenizi belirleyin ki sonradan ödemelerde zorluk çekmeyesiniz.
  2. Ev tadilatına başlamadan önce ihtiyaçları ve eksikleri tespit ederek evin ihtiyacınız olan kısımlarını mı yoksa komple tadilat mı yaptırılacağına karar vermek
  3. Ev tadilatı yapan firmalar ile çalışmak. Tadilat ve dekorasyon konusunda deneyim kazanmış referansları kuvvetli bir tadilat firmasıyla anlaşmak.
  4. Ev tadilatı için bulduğumuz firmayla iki tarafın haklarını da koruyacak hakkaniyetli ve sağlam bir sözleşme imzalamak.

Ev tadilatı fiyatları

Ev tadilatı yaptırmak istiyorsunuz fakat maliyetler konusunda en ufak bir fikriniz yok mu? Ortalama bir maliyet çıkarmada size yardımcı olabiliriz. Ama kesin bir tadilat fiyatı istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz lazım çünkü ev tadilatı fiyatını net bir şekilde çıkarmak için yerinde keşif gereklidir. Keşiflerimiz ücretsizdir.

Önemli not: Fiyatlara vitrifiye elemanlar(dolaplar, bataryalar, klozet, priz, kapı kolu vs..) dahil değildir. Ayrıca fayans işlerinde malzeme müşteri tarafından karşılanır. Bunun nedeni fayans seçimini müşterimiz yapacağı için ve çok çeşitli fayans modellerinin olması, ve fiyatlarında bu modellere göre değişmesidir.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto