ANKASTRE MUTFAK DOLAPLARI MODELLERİ 2019

2019 ankastre mutfak dolabı modelleri,
Bayanlar için mutfak; vazgeçemedikleri, işlerinden artan zamanlarının neredeyse hepsini geçirdikleri yerlerdir. Bu yüzden görselliğe önem veren hanımlar için de mutfak dekorasyonu fazlası ile önemlidir. Hem rahat kullanımı olan hem de şık bir görünüme sahip olmasını isterler. Ayrıca, herkes tarafından beğenilmesi de bayanların en hoşlandığı şeydir.
En önemli şey mutfak dolaplarıdır
Mutfak dekorasyonunda en önemli şey bayanlar için mutfak dolaplarıdır. Hem temizlik açısından hem de kullanış ve görüntü bakımından güzel olması gerekir. Mutfak dekorasyonunu gösteren ilk şey mutfak dolaplarıdır. Mutfak dolabı seçerken mutfağınızın mobilyalarını ve kullanış biçimine dikkat ederek model seçmeniz sizin için yararınıza olacaktır. Uzun süre kullanacağınız mutfak dolabı modeliniz ve dekorasyonunuz sizin tarzınızı yansıtması gerekir.
Bu yıl Country tarzı göze çarpıyor
2017 yılında göze çarpan mutfak dolabı modelleri, daha çok country tarzında modellerdir. Son yıllarda bir akım haline gelen country mobilya eski Ankara bağ evlerini anımsatan, gösterişten uzak doğal görünümlü ahşabın sıcaklığını hissettiren zarif tasarım olarak karşımıza çıkıyor. 2017 mutfak dolabı modelleri olan country tarzı mutfak dolabI modellerinde genel olarak lake renkler daha çok tercih ediliyor. Sade lake renkler kullanıldığı gibi yanı sıra pastel tonlar ve ceviz rengi gibi renklerde tercih edilmektedir. Country mutfak dolabı tasarımları genel olarak mdf’den yapılmaktadır. Fiyat olarak diğer modellerden farklı olsa da country tarzı ile ortaya çıkan görünüm aradaki farka fazlası ile değer bir görüntü olarak ortaya çıkıyor.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto

eşya depolama istanbul eşya depolama