Ankara Fayans Seramik Ustası

Ankara mutfak dekorasyon ve tadilatı, Ankara mutfak dolabı
3 Ocak 2017
Ankara komple tadilat ve daire dekorasyon firmaları
12 Ocak 2017
Çetinkaya Dekorasyon olarak Hizmet verdiğimiz dekorasyon sektöründe ; Yılların tecrübesi,ile konusunda uzman ekibimizle fayans ve seramik döşeme hizmetleri vermekteyiz.
Fayans ve seramikler evlerde aynı amaca hizmet etmek için kullanılır. Genellikle banyolarda duvar kaplama malzemesi olarak kullanılan fayansların bir yüzü sırlı ve türlü desenlerle bezenmiş, pişmiş levhalardır. Aslında mutfak fayansı, birden fazla pişirilmiş içinde kırıklar olan ancak cila ile kapatılan seramiklerdir. Fayansın geçirimsiz olması için sır tabakası ile kaplanır. İlk pişirmeden sonra sır sürülür, daha sonra ikinci pişirme yapılır ve böylelikle fayans elde edilir. Seramikler kadar çeşitlilikte olmayan fayans modelleri yine de iç dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarındandır. Çünkü, seramiklere kıyasla daha pürüzsüz bir yüzeye sahiptirler. Bu yüzden fayanslar duvar kaplamalarında, seramikler de zemin kaplamalarında kullanılırlar. Ayrıca fayanslar su geçirmez özelliğinden dolayı daha çok ıslak hacim duvarlarında kullanılır.
Karo fayanslar Türk Standartları’na göre 150x150x5.5mm veya 150x50x5.5mm ölçülerinde kare ve dikdörtgen olarak üretilirler. Kabartmalı veya düz olabilen fayanslar döşeme yerine göre; Ortaya döşenen karo fayanslar, kenara döşenen karo fayanslar ve köşeye döşenen karo fayanslar olarak üçe ayrılırlar.
Evinizin bir bölümüne  kısmen veya tamamen fayans ile ilgili işlerinizi yaptırmak istiyorsanız  bizimle irtibat kurmanızda yarar vardır.
Ankara geneli Boya Badana ve Daire Tadilatı ,tezgah arası cam,3d zemin kaplama,mutfak dolabı,ahşap dekorasyon,gergi tavan,3d dekor,konularında Ücretsiz Keşif ve

 

 

2 Comments

  1. Serpil dedi ki:

    Merhaba 13. Ve 19.mutfagin fayansi tezgah arasi seramigi bulunur mu sizde yoksa markasi nedir.Parlak birsey istiyorum ayna gibi parlamali 19.mutfaginkine bayildim isil isil seramigin markasi ve kodu nedir?

    • evtadilatdekor dedi ki:

      mrb malesef tek fayans yapmıyoruz biz işimiz komple mutfak yada komple ev tadilatı iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir