Ankara mutfak dolabı kapak fiyatları

MUTFAK DOLABI KAPAKLARI DEĞİŞİRMİ,
Mutfak dolabının kapakları değiştirme yapılır’mı evet yapılabilir
tabi’ki mutfağınızın gövde kısmı sağlam olması gerek montajdan önce dolap arkasına strafor gibi nem ve rutubet önleyici köpükler döşenirse mutfağınız daha uzun ömürlü olabilir.
Günümüzde mutfak dolapları’ nın kapakları sürekli yeni tarz kapak modelleri çıktığından modası geçmekte ve göz zevkimizi bozmaktadır. Şimdilerde membran kapak veya parlak kapaklar ile değişimi sağlanmaktadır. kapak değişim ücretleri ortala m2 olarak 200 tl gibi bir fiyata değişebiliyor. aslında en çok parayı mutfak dolabının gövdesinden çok kapaklarına verdiğimizi biliyoruz. çok eski bir mutfağınız olduğunu var sayalım kapak değişimi ile siz bile mutfağınızı tanıyamaz hale geleceksiniz. Tabi’ki uzman bir arkadaşın gelip mutfak dolabınıza bakması gerekir. gövde yapısı deforme olmuş’mu veya olmuşsa ne yapılabilir buna benzer ön analiz yapması şart dır. Uygun gördüğü takdirde ölçüleri alınıp yerine sizin beğendiğiniz bir kapak modeli ile değişimi sağlanmaktadır.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto

bagcilar evden eve nakliyat evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat evden eve nakliyat avcılar evden eve nakliyat evden eve nakliyat