Ankara ev dekorasyon firmaları, Ankara ev dekorasyon

Ankara ev dekorasyon firmaları, Ankara ev dekorasyon

Ankara Ev Dekorasyonu Ve Ev Tadilatı Fiyatları

Genel olarak Ankara  ev tadilat fiyatları 2021 yılına baktığımızda farklı firmalar görmekteyiz. İnsanlar içlerinde yaşadıkları evleri tadilata sokmak istediklerinde bu firmalara başvururlar. İçinde yaşadıkları evleri gerek yeniden dekorasyon için gerekse bozulmuş ya da yıkılmış alaları düzeltmek tadilata sokmak isterler.
Bazen tek bir odaya yönelik olurken bazen de tüm evi tadilata sokarlar. Bu evlerin durumlarına göre değişmektedir. İnsanlar bazen mutfaklarından bazen yatak odalarından sıkılmaktadır. Kendi stres ve ruh durumlarına göre evlerinin dekorlarını değiştirmek istemektedirler.
En çokta günümüz insanı değişimi oldukça seven insanlardır. Post- modern dünyanın sık ve yeni değişimlerine sürekli olarak açık haldedirler. Bazen ise ihtiyaç üzerine bozulan ve yıkılan yerleri yenilemek için tadilat girişiminde bulunurlar.
İnsanlar bunu tek başına da yapabilmektedir. Ama genel anlamda bu tür tadilat işlerinin altından tek başlarına kalkamamaktadırlar. Bu yüzden de bu konularda profesyonel olarak çalışan insanlara ve hatta ekiplere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu konuda uzman olan ev tadilatı yapan firmalara başvururlar. İstanbul’ da ise birden fazla bu tür ev tadilatı yapılan firmalara ulaşmak mümkündür.

Ev Tadilatı İçin Bilinmesi Gerekenler Püf Noktalar Nelerdir?

Ev tadilatları yeni ev alımında yapılan bir de evin değerinin artması için yapılan işlemlerdir. Bazı insanlar ise evlerinde değişiklik yapmak isteyebilirler. Örnek olarak insanlar balkonu salonla birleştirebilir ya da mutfağı salondan ayırmak isteyebilir. Ama bu tür konularda bilinmesi yapılması gereken önemli bilgiler söz konusudur. Bunlara sırayla bakacak olursak;
 • İhtiyaçları önceden belirmek oldukça önemlidir. Bu işlerinizi oldukça kolaylaştırır ve planlı bir şekilde zarara girmeden ve ya eksik iş yapmadan işi bitirmenizi sağlar.
 • Tadilat yapılacak alanı belirleyip oranın eşyaları önceden toplanmalıdır. Daha düzenli işler sağlayabilir.
 • Çalışan profesyonel işçilerin yanında yapılan tadilat atıklarını günü gününe temizlemek oldukça önemlidir.
 • Çalışan profesyonel işçileri arada bir kontrol edip fikirlerinizden farklı işler ortaya çıkmamasını önleyebilirsiniz.
Bu tür alacağınız önlemler daha iyi ve planlı işler çıkarmanızı sağlayabilir.

Ev Tadilatı Hangi Çeşitleri İçerir?

Ev tadilatı çeşitleri genellikle sayacağımız alanlarda yapılır;
 • Komple ev tadilatları- Mutfak dolabı- Banyo dolabı-Mutfak ve banyo dekorasyonu-Kırım tadilat
 • Alçıpan asma tavan artı olarak bölme duvar
 • Seramik uygulama
 • Dış cephe montajlama
 • Boya badana
 • Laminat parke
 • Kapılar ve pencereler
Genellikle en fazla bu alanlarda hizmetler söz konusudur. Bunların dışında insanların kendi özel isteklerine göre yine farklı farklı çalışmaların yapılması mümkündür.

2021 Ankara Ev Tadilat Fiyatları Nelerdir?

Genel olarak 2021 ev tadilatı fiyatlarına baktığımızda bu fiyatlar içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. Komple ev tadilatlarının fiyatları 2+1 evler için 70.000 TL ile 100.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.
3+1 bir ev için ise  80.000 TL ile 150.000 TL arasında değişir.


Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto