Ankara dekorasyon tadilat, Ankara ev dekorasyonu

Ankara tadilat dekorasyon firmaları, Ankara dekorasyon
2 Mart 2017
Keçiören Mutfak Dolabı, Keçiören Ev Tadilatı
4 Mart 2017
Boya Badana Hizmeti
Profesyonel İşçilik
Dairenizin, Villanızın, İş yerinizin Boya hizmetinde kaliteli bir hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize uygun boyama fiyatlarımızla boyacı hizmeti vermekteyiz. Boya malzemelerimiz ve işçiliğimiz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir.
İstediğiniz renk ve desenlerde profesyonel boya badana ustalarımızın ellerinden tertemiz sorunsuz badana hizmetini alabilirsiniz.
Kaliteli Malzeme,
Uygun Fiyat Garantisi,
Zamanında Teslim,
Müşteri Memnuniyeti,
Dekorasyon & Tadilat Hizmeti,
Villa, Daire, Apartman Tadilatı,
Ankara’da  baştan aşağı tüm tadilat işleriniz anahtar teslimi tadilat komple dekorasyon yapabilen bir firma arayanlar şuan doğru adreste olduklarını gönül rahatlığı ile bilebilirler. Firmamız tüm inşaat tadilat işlerinize ait ihtiyaçlarınızda yanınızda  olabilmektedir.
Büyük küçük demeden tadilat işleriniz Daire, Villa, Ofis, Ev, Apartman, Banyo ve Mutfak dekorasyonu firma ( usta ) ihtiyaçlarınızda bizleri tercih edebilirsiniz.
Ankara tadilat ustası,
Ankara kartonpiyer ustası,
Ankara Kartonpiyer Hizmeti,
Ankara Alçıpan ve Kartonpiyer İşçiliği,
Led asma tavan ve led spot aydınlatmalı dekorasyon uygulamalarımızı ,alçıpan detayı ,alçı çekilmesi ,boyası ve tüm şerit -spot led dahil sizi kimseyle uğraştırmadan hızlı ve kusursuz bir biçimde anahtar teslim uygulamaktayız.
Asma tavan ve gizli ışık modellerimiz buradaki resimlerden ibaret değildir ister bizim önereceğimiz isterseniz sizin internet ten veya bir mekanda gördüğünüz modeli kusursuz bir şekilde uygulamaktayız yani kısacası siz hayal edin biz uygulayalım ;
Eviniz için bir çok alçıpan asma tavan modelimiz mevcuttur, ister mevcut seçeneklerden isterseniz de çizdiğiniz ve ya projeli dekorasyon şekilerini uygulama yaptırabilirsiniz.
Projeler bölümünden uygulama yaptığımız yerlerden bakabilirsiniz.
Mantolama Hizmeti,
Dış Cephe Mantolama İşçiliği,
Dış cephe mantolama denildiğinde akıllara gelen ilk dış cephe mantolama firmalarından bir tanesiyiz. Bu durumu, yıllar içerisinde hazırladığımız ve bütün hizmetlerimizi bu doğrultuda sunduğumuz kalite sistemimize borçluyuz. Sektörde hizmet sunan diğer bir çok mantolama firmaları arasında bir adım öne çıkıyor olmamızda etkisi olan bir diğer önemli unsurda, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmış olmamızdır.
Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir dış cephe mantolama hizmeti sunabilmek için üstün bir çaba sarf etmekteyiz. Bilindiği üzere yapı yönetmeliklerinde enerji kimlik kartı zorunlu hale getirilmiştir. Bu kartı alabilmek içinse mantolama uygulaması şart koşulmaktadır. Durum böyle olunca sektörde her geçen gün yeni dış cephe mantolama işletmeleri ortaya çıkmaktadır.
Ankara mantolama ustası,
Ankara sıvacı ustası,
Şap ve Sıva Hizmeti,
Uzman Kadro,
Duvar ve yer sıva ve şap işlerinizde ,Çetinkaya mutfak , olarak bizlerden fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Çatlayan duvarlarınız ve bahçe yollarınızın tamiratında profesyonel ekibimiz tarafından hizmet sağlanmaktadır. Şap dökülmesi, şap dökme kurallarına göre ve şap dökme iş sırasına göre yapılır.Tesviye betonu ile düzeltilmiş yüzeylerin dış etkenlerden ve istenen özelliklerde zemin elde edilmesi için kişilerin isteğine göre yapılır.Yapılan şap dökme işlemi ikiye ayrılır. Çimento ile yapılan şap dökme işlemi ve hazır sentetik şap dökme işlemleridir. Çimento ile yapılan şap dökme işlemi kendi içinde ikiye ayrılır.
Bunlar çimentonun tesviye betonu üzerine serpilerek ıslatılması ile yapılan ve çimentonun su ile karıştırılıp zemine serilmesi ile yapılan şap dökme işlemleridir. Sentetik şap malzemesi ise fabrikalarda üretilen ve kutular içinde kullanım alanına getirilir. Kutular içinde kullanıma hazır hâldedir. Kutudan direk zemine uygulaması yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir