ANKARA ANAHTAR TESLİM DEKORASYON VE TADİLAT

Ev ve işyeri yenileme işleri yapan usta eğer bu işler ilgili tecrübeden yoksun ise zor bir iştir.
Bir çok usta ile iş planlaması yapmak, doğru miktarda uygun malzemenin temin edilmesi, işin kalitesinden emin olunması gibi konular tecrübe gerektirmektedir. Bu sebeple işinin ehli ve bu konularda tecrübeli bir şirketten yardım almak en doğru yaklaşımdır.
Bir çok müşteri organizasyon maliyetlerini işin başında dikkate almadığından kendi kendine bu işleri daha hızlı ve uygun fiyata sonuçlandırabileceğini düşünebilr ama bu durum genel olarak tam ters bir şekilde sonuçlanır.
Müşteri malzeme ya da usta aramak, işin başında durmak, malzeme  temini için harcanan yakıt ve zaman maliyetlerini dikkate almadığından bir çok şirketin bu işleri yüksek kar marjları ile yaptığı varsayımına kapılır. Halbuki özellikle geniş çaplı tadilat işlerinde öngörülemeyen bazı olaylardan dolayı da işin seyri değişebilir ve iş içinden çıkılamaz bir hale gelebilir. Bazen aile içi farklı görüş ve zevkler bile önemli sorunlar yaratabilmektedir.
Bu sebeplerle her türlü işi  yapabilecek ekibi olan ve referansları güçlü bir şirket ile çalışmak ihtiyaç sahipleri için en doğru çözümdür.
www.cetinkayamutfak.com  bünyesinde toplamda 7 farklı alanda 16 usta ile bir evde ihtiyaç olunan tüm işleri hakkıyla yerine getirebilmek için organize olmuş ve işi takip eden  bir proje yöneticisi ile tüm malzeme ve kaynak planlamasını yaparak işlerin zamanında kaliteli bir şekilde bitmesi için çaba gösterir.
çetinkaya mutfak, anahtar teslim işlerde, her zaman müşterisine en doğru ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışır. Müşteri dilediği zaman müşteri temsilcisine e-mail ya da telefon ile ulaşarak işi ile ilgili her türlü bilgiyi alabilir.
Evinizdeki tadilat ve dekorasyon işlerinde en doğu adres:çetinkaya mutfak

 

NOT;WEB SİTEMİZDEKİ GÖRSELLER TAMAMEN KENDİ ÜRÜNLERİMİZE AİTTİR.RESİMLERİMİZİ LÜTFEN İZİNSİZ ALMAYIN KULLANMAYIN.WEB SİTEMİZDEKİ TÜM FOTOĞRAFLAR  AMATÖR BİR RUHLA YAPILMIŞ OLUP, FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE  HİLE VEYA PHOTOSHOP UYGULAMASI YOKTUR.YENİLİKLERİMİZİ GÖRMEK  İÇİN  SÜREKLİ GÜNCELLENEN REFERANSLAR BÖLÜMÜNDEN YADA SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto