Ahşap Oda Kapısı Ankara

MASİF DOĞAL AHŞAP KAPILAR
Doğal ahşap kapılar özelikle iç mekânlar da en çok tercih edilen kapı çeşididir. Ahşabın doğal ve sıcak bir malzeme olması, dekoratif güzelliğinin olması ve göze hoş görünmesi gibi nedenlerden ötürü; ahşap kapılar yaygın olarak kullanılmaktadır. Ahşap kapılar, kasa ve kanat olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Masif ahşap kapılar geçmişten günümüze kullanılan ve her bölümü ahşap malzemeden oluşan kapılar olarak yoğunluğu fazla ve genellikle daha ağırlardır. Ancak sağlık açısından diğer modellere göre daha az kimyasal maddeler içermeleri sayesinde daha sağlıklıdırlar. Kullanım alanı olarak sadece iç kapılar olarak değil dış kapılar olarak da ahşap malzemeli veya kaplamalı kapılar da kullanılabilmektedir.Çetinkaya ahşap kapılarında emek sarf eden yüzlerce çalışanın tutkusu vardır; estetik, işlevsellik, teknoloji ve el işçiliğini bütünleştiren en mükemmel materyallerin seçimi ile zekice kullanılan yaratıcılığın katkısı vardır.
Kapılarımızda, nasıl üretildiklerinin kanıtı olan itina ve ustalığı görebilirsiniz.
Kapı kanatları, tam sabit kalmaları için yapıştırılmış iki kat masif ahşap satıhtan oluşur.
Paneller de masif ahşaptan mamul birden fazla satıhtan oluşur.
Kasa için de çift kat masif ahşap satıh kullanılır ki bunun özelliği de ayarlanabilir yanaklı profilin oluşturulmasıdır.
En küçük detaylarına kadar itina gösterilmiş ürünlerin imalatlarında var olan hassas, sabır gerektiren ve tutkuyla yürütülen çalışmaların eseridir.

Diğer Hizmetlerimiz

Mutfak Dolabı

Ev Tadilat

Ev Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat

Vestiyer Portmanto

eşya depolama istanbul eşya depolama